yeni ptc sitesi açılıyor.

swatgold

Şen Üye
arkadaşlar bayramdan sonra açılıcak olan ptc sitesi.
türkiyeye dogrudan hesaplarımıza para yatıracaktır.Buradan herkese duyurulur.
Paypal isterseniz. 10 $
Hesabınıza isterseniz. 20 ytl olarak hesaplanıyor.

kartal71

Pratik Üye
paypal ile ödeme yaptigi iyi.. bu türk sirketi saniirm..ayrintili aciklama verebilirmisn

swatgold

Şen Üye
arkadaşlar bu ptc sitedir.linklere tıklayarak bakiyenizi dolduğunda.admine hesap numaranızı gönderiyorsunuz.bu ayrıcalık sadece türk üyelerine hesap numaranıza havale yapıyor olması.en geç 1 saat içinde hesabınızda görülmesini iddia ediyor olması.şuan herşey hazır pazartesi gününü bekliyor.swatcash:
www.sadecefutbol.com şuanda bu domainden yayınlanmaktadır.
siteninin gerçek domaini:www.swatcash.co.uk tur. üye alımı başlamıştır.

swatgold

Şen Üye
Arkadaşlar Buradan herkese ilan Ediyorum.Sitenin Sahibi Benim.Üye Toplamak İçin 100. üye ve katlarına 50 Kontör hediye etmekteyim.İsteyen Arkadaşalara Ödemelerini Banka Hesaplarına Havale Edileceğini Söylüyoruz.
Hepinize İyi Çalışmalar.

dreamz

Müptela
Hiç imla/dil bilgisi dersi aldınız mı ? Bir postunuzda noktadan sonra hep küçük diger postunuzda ise her kelimeye büyük harfle başlamışsınız.

Dikkatimi çekti de ...

mikropedi

Pratik Üye
Hayırlı olsun umarım uzun süreli bi çalışma olur bu arada minimum ödeme miktarını ilk etapta biraz daha düşük tutsaydınız daha cazip olurdu

erdemokul

Profesyonel
kardeş senin yanlışın wardır ben daha az önce paypal bozdursum gayet memnunum kendilerinden. ama bi kaç gündür sitesi dolayısıyla fazla meşgul o kadar. ama paran kalmaz emin ol...

duke nukem

Profesyonel
kardeş senin yanlışın wardır ben daha az önce paypal bozdursum gayet memnunum kendilerinden. ama bi kaç gündür sitesi dolayısıyla fazla meşgul o kadar. ama paran kalmaz emin ol...
Ok yukarıda editlediğim mesajımda belirttiğim gibi özür dileyerek ödemesini yapmıştır... Bende biraz fevri davrandım sanırım ama yukarıdaki topic'te tashih mesajında belirttiğim gibi taahüt ettiği zamanı 2 gün aşıp , kendisindende msjlarıma yanıt alamadığım için haklı olarak bende ödemeyeceğini zannettim...
Neyse sorun tatlıya bağlandı ve dediğim gibi düzeltme mesajını yayınladım..

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)