Soru Youtube kategori önerisi

Merhaba
Yeni youtube kanalım için kategori belirlemek istiyorum ama sizlerin de önerilerinizi almak istiyorum.

Aklımda birkaç youtube kanal kategorisi var aslında ama dönüşlerin nasıl olacağını kestiremiyorum.

Aklımdaki kategoriler:
  • rüya tabileri
  • fıkra / hikaye
  • çocuk eğitimi

Bunlardan birini düşünüyorum ama güzel fikirler olursa farkı kategori de olabilir.

Sizce youtube kanalımı hangi kategori/konu üzerine inşa etmeliyim?

discim

Onaylı Üye
Rüya tabirleri içerik yönünden çok zengin fakat ilgi olur mu video olarak bilmiyorum zor gibi. Fıkra olarak ise paint terk gibi bir konsept kesinlikle çok iyi olurdu elimden gelir diyorsanız. Çocuk eğitimi ise başlı başına bir sorumluluk çok araştırırım diyorsanız yapılabilir yanlış verdiğiniz her bilgi eksi puan olarak size geri dönebilir

Cimcime_Cool

Onaylı Üye
Benim aklımda güncel olayları vatandaşa yorumlatmak var. Mesela gündemde tanzim satış var. Bu konuda halkın düşüncelerini alıyoruz. Sokağa çıkıp profesyonel bir röportaj ve video montaj ekibi ile güzel şeyler çıkabilir.

Filmatinesi

Onaylı Üye
Vizyondaki filmleri izleyerek ekrana çıkıp film hakkında yorum yapabilirsiniz. Diziler için de böyle bir yorum kanalı çok tutar. Hatta ekibiniz varsa dizi kanallarının getirisi olacaktır.

Vizyondaki filmleri izleyerek ekrana çıkıp film hakkında yorum yapabilirsiniz. Diziler için de böyle bir yorum kanalı çok tutar. Hatta ekibiniz varsa dizi kanallarının getirisi olacaktır.
Teşekkürler. Senin önerin daha olabilir geldi bana. Konu arama sıkıntısı da olmaz. Ön çalışmasını yapayım.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)