etil alkol rp satın al
chat ege.net

AlanTürkçe kullanıcısının son içeriği

1. AlanTürkçe

Çok Ucuza Sıfır AYT-TYT Türkçe Edebiyat Kitapları Satılık

Merhaba Değerli Arkadaşlar. Elimde bulunan ve kullanmadığım, birçoğunu öğrencilere dağıttığım kitaplarımın bir kısmını satmaya karar verdim. Kitaplar sıfır olup hiç kullanılmamıştır. Kitapların bir kısmı öğretmen örneğidir. Hepsini aşağıya tek tek sıraladım ve güncel piyasa fiyatları üzerinden...
  2. AlanTürkçe

Konu Değişimi

Merhabalar. Android Alışveriş bölümünün E-Ticaret kategorisine eklenmesini talep ediyorum. Eğer burası bir ticaret forumu olacaksa günümüzde ticaretin en çok yapıldığı alanlardan biri olan Android ve İos uygulama Alışverişi kategorisinin E-ticaret başlığı altında ana kategorilerden biri olması...
  3. AlanTürkçe

İyi'yi Daha İyi Yapmak İçin Yapılması İstenen Değişiklikler

Hayırlı olsun. Düzenlenen forum başlıkları hakkında bir çalışma yapılması lazım. Android Uygulama Geliştirme forumunun telefonlar başlığının altında olması kötü olmuş. Ticaret forumunun alt başlığı olarak açılmalı bu bölüm.
  4. AlanTürkçe

25 Liradan Başlayan Fiyatlarla Sitenizin Android Uygulaması Hazırlanır. #Native #Webview #Onesignal #Admob #Dahili Bildirim Sistemi

#DEMO# Eklenecek #DEMO# https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eserozetlerim.app #KAMPANYA# WMSOSYAL üyesi olup en az 3 bilgilendirici ve özgün paylaşımda bulunan arkadaşlara %20 indirim uygulanacaktır. #NOT# Uygulama düzenleme istekleriniz dikkate alınır. Fiyat için pm...
  5. AlanTürkçe

maxibilisim.org Nasıl Bilirsiniz?

Merhaba arkadaşlar. Foruma daha az önce katıldım ve ilk konumu bir soru sorarak başlatmak istedim. Bu hafta denk geldiğim ve çok uygun fiyatları olan Maxibilişim'i sormak istiyorum. Nasıldır acaba? Onlarla daha önce çalışan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba. http://www.maxibilisim.org/
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet