chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

emircan kullanıcısının son içeriği

1. E

En verimli reklam

Merhabalar şuanda bir youtube kanalı açsak direk reklam koyabiliyor muyuz ? bu reklamlar altta çıkan çarpıyla kapanan reklamlar mı oluyor yoksa 5 saniyelik geçilen reklamlar mı? birden fazla reklam kategorisi varsa bunları yayınlayabilmek için ön koşullar nedir ? ( izlenme abone sayısı vb )...
  2. E

Slider Kaldırma

Slider Kaldırma kodunu kaldırma
  3. E

Kod Düzenleme

güncellll
  4. E

Kod Düzenleme

sitedeki kodu düzenlemek istiyorum. gördüğünüz gibi bazı yazılar kutucuklara sığmıyor.sığdırmak için kutuları büyütmem lazım ama direk değerlerle oynamadım kaya diye nasıl düzenleyebiliriz acaba? aynı zamanda arka planı değiştirmek istiyorum.kodda background kısmı var ordaki linki değiştircem...
  5. E

Kod Düzenleme

arkadaşlar sitedeki kodu düzenlemek istiyorum. gördüğünüz gibi bazı yazılar kutucuklara sığmıyor.sığdırmak için kutuları büyütmem lazım ama direk değerlerle oynamadım kaya diye nasıl düzenleyebiliriz acaba? aynı zamanda arka planı değiştirmek istiyorum.kodda background kısmı var ordaki linki...
  6. E

istek site scripti

soru güncel
  7. E

istek site scripti

özür dilerim mobildim yapıştıramamışım operada oluyor bazen. thewhitetree site scriptine benzer script arıyorum. http://www.thewhitetree.org/site/
  8. E

istek site scripti

acaba bu script ücretsiz paylaşımı olan bir script mi dir yoksa özel yapım mıdır? eğer özelse buna benzer ücretsiz scriptler var mıdır?
  9. E

Bidroop Davetiye kodaları

para kazanmak isteyenler için kullanılmamış kod : hNUjofgK
  10. E

kullanılmamış taptaze 2 kod: IuSwnbS0 cVvgOmk7
  11. E

üstteki kod kullanılmıştır.. yeni kod : cVvgOmk7
  12. E

En tarz blog kategorisindeyim. Oylarınızı bekliyorum

şu ana kadar yarışmaya katılıp en tarz olan bence bu site(benim gördüğüm) bi kaç gün beklerim daha iyisi çıkmazsa oyum size :)
  13. E

aktivasyon maili gelmedi bi türlü o kısımda takıldım nasıl yapcam? edit üst mesajdaki 2. davetiye tarafımca kullanılmıştır... 2.edit şimdi geldi aktivasyon hallettim. arkadaşlar kullanılmayan tek davetiye galiba: NIkgvxUy
  14. E

Turbobit İle Para Kazanmak Artık Çok Kolay

sanırsam olmaz ip adresi nin farklı olması lazım yani farklı modemler indirmeli.
  15. E

YazıMakinesi Teması Çıktı! Hem de ilk 10 Kişiye ÜCRETSİZ!

http://www.orcinka.net/blog/wordpress/yazimakinesi-temasi-ucretsiz-dagitimda-kisa-sureligine/#comment-5901 yorum atıldı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet