etil alkol rp satın al
chat ege.net

emirx kullanıcısının son içeriği

 1. E

  İstanbulda bir kişi için iş arıyorum ( Sevabı büyük )

  Evet abicim seninle bu konudan sonra tanışmıştık. İyikide tanışmışız:)
 2. E

  adtech jeep cekilişi

  Tekrar düşündümde taksim meydan bu konuları konuşmak için pek uygun değil. Bizim mahallenin oralar daha uygun. Ömer hayyam caddesi var tarlabaşında orada buluşuruz. Yarın akşam 9 uygun olur mu?
 3. E

  adtech jeep cekilişi

  Şimdi mi aklına geldi özel mesajla devam etmek ne güzel klavye erkekliği yapıyordun. Taksimde buluşma tarihi ve saati ver bana.
 4. E

  adtech jeep cekilişi

  Taksim meydanda buluşup halledelim aramızda uyar mı sana? Ne anlar boş beleş post kasmaktan ki. Cidden iyinette tanıdığım mod arkadaşlar var onlarla seni kıyaslayınca onlara büyük bir haksızlık yapılmış olduğunu görüyorum nasıl aldın sen o rengi?
 5. E

  adtech jeep cekilişi

  Benim vicdanım çok rahat kimsenin parasını gasp etmiyorum kimsenin sitesinde silah zoruyla reklamda yapmıyorum. Tekrar tekrar yazıyorum ama sen koca kafana sığdıramıyorsun rahatsız oluyorsan adsense reklamlarını kullanmazsın olur biter.
 6. E

  adtech jeep cekilişi

  Zoruna mı gitti insanların burada benimle doğruları söylemesi bu olayın bizimle değil google adwordsun sunmuş olduğu bir hizmetle iligli olduğunu o koca kafana sok olur mu? Bence sen artık mesaj yazma çünkü ortada yapılan uygunsuz bir durum yok bu konuya gereğini sadece google yapabilir.Adwords...
 7. E

  adtech jeep cekilişi

  Ayda 2-3 modem aldım lafının espri olduğunu orada senden başka herkez anladı zaten ama sende nerde o kapasite. Modemi açıp kapatmam gerekiyor çünkü her yeni hesapta bunu tekrarlamam gerekiyor yoksa aynı ipden 1 den fazla adwords hesap yönetimi yapılmıyor.Elimde binlerce adwords kupon olduğu için...
 8. E

  adtech jeep cekilişi

  Kimsin aslanım sen? Tanıyor musun benide konuşuyorsun? Sana delikanlılığın kralını gösterip dansözlük neymiş öğretmek isterim istanbul taksimdeyim. Sen kim oluyorsunda benim hakkımda ileri geri konuşuyorsun bana burada klavye erkekliği yapma. Sana dansözlüğü öğretecem ben rahat ol sen. (100...
 9. E

  adtech jeep cekilişi

  Yaa pardon webmasterların adtech terasında güreş yapma izninin olmadığını unutmuşum görüyor musun gitti webmasterlık. Orada arkadaşlarla aramızda güldük eğlendik sanırım sende biraz dışarda kalmıştın canın sıkılmış olsa gerek.
 10. E

  adtech jeep cekilişi

  Sen daha iyinetin ne olduğunu bilmezken biz buradaydık. Gerçekten webmaster olanlar beni tanırlar zaten o yüzden sen rahat ol hiç bir korkum sıkıntım yok benim. Koruma tutmaya ihtiyacım yok kendimi koruyabilecek kapasitedeyim:)
 11. E

  adtech jeep cekilişi

  Madem sitendeki adsense reklamlarından memnun değilsin kaldırırsın olur biter. Allaha şükür kimsenin hakkını yiyerek bu durumuma gelmedim. Adwordsun vermiş olduğu imkanlardan faydalanıyorum sadece. Evet ben normal değilim bu konuda gayet profesyonelim:) Seninle daha fazla laf dalaşına...
 12. E

  adtech jeep cekilişi

  Niye atamayım ki? Biz orada gayet güzel eğlendik sanırım sen eğlenemediğin için biraz içine vermiş bu durum :) Bir insanın karnı dar olmasın ya:D 42 çekiliş hakkımında zoruna gittiğini biliyorum ama yazamamışın:)
 13. E

  adtech jeep cekilişi

  Benim seninle ne muhabbetim olduda sen benim çenemden illallah ettin? İnfo domainlerle sorunun varsa gider googlea mail atar cevabını beklersin. Laflarınada dikkat et benim seninle samimiyetim olduğunu sanmıyorum tosuncuk felan?
 14. E

  60$ lık Hazır Hesaplar Sadece 30 Ytl

  Hesaplar yuan üzerinden 60$ değerinde oluyor.60$ ytl olarak 80 ytl civarı yapıyor. Paranın yuan olması kafamınızı karıştırmasın vereceğim adresten istediğiniz gibi dolar olarak hesap yapabiliyorsunuz. Daha önce bir çok hesap sattım herhangi bir sorun yaşamadım. Fiyat son 30 ytldir.
 15. E

  Satlık Arkadaşlık Domaini Kazançlı ve hitli (pr5)

  Site adresi:tekarkadas.net Sitenin açılış tarihi:3 mart 2007 Domain kayıt:turkticaret.net Günlük hit sayısı, kaynak link: eski sayaç: eXTReMe Tracking yeni sayacı daha yeni koydum: eXTReMe Tracking Banlı olduğu sponsor varmı:yok Banlı olduğu arama motoru varmı:yok Pr değeri : 5 Backlink...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst