etil alkol rp satın al
chat ege.net

HostPaket kullanıcısının son içeriği

1. H

İngiltere Lokasyon UNMETERED Trafik VPS Paketlerimiz !

http://www.tib.gov.tr/dokuman/YS_listesi.html 746 nolu yer sağlayıcıyız.Sabit telefon şu an için yok fakat kısa süre içerisinde KKTC sınırları içerisinde ofis açılacak.Şu an için mail-ticket-telefon yolu ile hizmet veriyoruz. Saygılar.
  2. H

İngiltere Lokasyon UNMETERED Trafik VPS Paketlerimiz !

Merhabalar, İngiltere - UK2 Lokasyonlu Kampanyalı Limitsiz Trafik VPS Paketlerimiz Aşağıdaki Gibidir ; Download ve upload amaçlı veya yüksek trafik gereken projeleriniz için kaçırılmaacak bir fırsat ;) Paket-1 İşlemci : Intel Xeon CPU E5504 2.00GHz Ram : 512 MB HDD : 80 GB Trafik : Unmetered...
  3. H

IYINET - 29.09.09 Günün Çekilişi

bende katılmak istiyorum , sevgilerimle :)
  4. H

IYINET - Ramazan bayramı çekilişi

Bende katılmak istiyorum. :) Hayırlı bayramlar.
  5. H

120$ paypal satılık.

Bilgiler elbette bana ait , Sabit numaralar ofis'i değiştirdiğim için değişecek.O yüzden - işareti konuldu. Ucuz olayına gelince , 1.40'ten verilse 168 TL yapıyor , düz hesap olması açısından 165 TL yazdım.3 TL ile zengin yada fakir olunmuyor zaten. Saygılar. PayPal satılmıştır.Konu kitlenebilir.
  6. H

120$ paypal satılık.

Merhabalar, SATILDI 120$ için 165 TL istiyorum yani 1.375'e geliyor kur. İtrader'i yüksek kişiler tercihimdir. Önce havale sonra paypal'ı yollarım. Lütfen MSN eklemeyin , p.m atarak ulaşabilirsiniz. Ödeme yolları : T.İŞ BANKASI Havale Saygılar,
  7. H

Sunucu karşılaştırılması konusunda yardım

VPS'te verilen CPU limitleri ve paylaşılan CPU , Gerçek sunucu gibi performans sağlayamaz (vps satıcısı %100 limit vermediği sürece.).Adı üzerinde Paylaşımlı Sunucu demektir VPS.Yani bir ana sunucu üzerindeki işlemciyi , program yardımıyla vps'ler kurarak ve işlemciyi limitlendirerek vps'lere...
  8. H

235$ paypal satılık , kur 1.40

paypal satılmıştır , 17$ kalmıştır isteyenlere 1.4den verebilirim.
  9. H

235$ paypal satılık , kur 1.40

Merhabalar, 235$ paypal satılıktır.(TL karşılığı 329.00 TL'dir.) Parça Parça satma taraftarı değilim , hepsini 1 kişiye vereyim.Önce para sonra paypal çalışırım.İtrader'i sağlam kişilerin alması tercihimdir. Burada tanımayanlar olabilir , r10'daki profilime bakabilirler. Ödeme Şekli : İş...
  10. H

İkinci El Satılık Nokia 5800 XpressMusic - Invisible Shield Dahil !

Merhabalar, Yaklaşık 2 ay önce aldığım Nokia 5800 (Mavi) Telefonumu satmayı düşünüyorum , satış sebebim yurt dışından iphone gelecek olmasıdır.Telefonun hiçbir problemi bulunmamaktadır.Telefonda sonradan satın aldığım 50 TL değerinde Invisible Shield Nokia 5800 Görünmez Çizilmez Kılıf...
  11. H

avrupa lokasyon vps aranıyor

Merhabalar, Bütçenize uygun VPS paketini seçebilirsiniz , VPS'ler Almanya konumludur. İşlemci : 8 x Intel Core i7 CPU 920 2.67GHz Ram : 512 MB HDD : 30 GB Trafik : 300 GB / Aylık IP : 1 Adet Bağlantı : 100Mbit Aylık : 30 TL İşlemci : 8 x Intel Core i7 CPU 920 2.67GHz Ram : 1024 MB HDD : 60...
  12. H

Sıfır Sadece iyinet'e özel - Rapidshare Premium 3$ - Sadece paypal.

1 adet hesap alındı , teşekkür ederim.
  13. H

Test Süreli Almanya Lokasyon Core i7 İşlemcili , 30 TL'den Başlayan VPS Paketlerimiz!

Merhabalar, Almanya Lokasyon Intel Core i7 işlemciye sahip VPS Sunucularımız stoklara girmiştir.Stok problemi bulunmamaktadır. TEST İMKANI! 1 Linux ve 1 Windows VPS olmak üzere test imkanınız bulunmaktadır. İşlemci : 8 x Intel Core i7 CPU 920 2.67GHz Ram : 512 MB HDD : 30 GB Trafik : 300 GB...
  14. H

ŞOK Kampanya ! 1 GB Ram + 2.000 GB Trafik + cPanel/WHM : 50 TL / Aylık !

Merhabalar, Yeni açmış olduğumuz makinamizda yüksek trafik çözümleriniz için Almanya - Frankfurt Lokasyonlu VPS Paketlerimiz indirimli olarak satılacaktır. GER-VPS1024 - İşlemci : 2x AMD Opteron 2344 HE, 2x Quad-Core Garanti Ram : 1024 MB Kullanılabilir Ram : 1536 MB Bandwidth : 2000 GB HDD ...
  15. H

Bu sunucu için ne dersiniz?

TR Lokasyon ve 4 TB Trafik var öyle mi ? ve bunun fiyatı 139$ , şaka yapıyor olmalısınız.Kim satıyor bunu merak ettim açıkcası ?
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet