chat eczaonline.com yazılım uzmanı

indy kullanıcısının son içeriği

1. I

15 senelik siteden tanıtım yazısı satışları başladı

Doğru söylüyorsunuz hocam, mobilim şu anda pc başına gecer gecmez gerekli düzeltmeyi yaparım.
  2. I

15 senelik siteden tanıtım yazısı satışları başladı

Merhabalar. 15 senelik sözlük sitesinden tanıtım yazısı satışları başlamıştır. Kelime sayısı önemli değil, yazının içerisinde 3 adet link olabilir. Linkler dofollow"dur, özel talep olursa nofollow da yayınlanabilir. Ödeme kanalı enpara yahut garanti Bankası. Yazılar 30 TL karşılığında...
  3. I

Her tür siteye 15/13/11 ve 9 yaşında, her birinde 1,5 milyon index olan sitelerden backlink satışı

Hocam alıntı yapıp bırakmışsınız, pm mi istiyorsunuz?
  4. I

Her tür siteye 15/13/11 ve 9 yaşında, her birinde 1,5 milyon index olan sitelerden backlink satışı

Site Adresi: PM aracılığı ile verilir. Sitenizin kategorisi : Genel. İçerisinde aklınıza gelebilecek her şey mevcuttur. Sitenizin Alexa Global ve Türkiye değeri :Global 1,496 / TR41K Sitenizin Hiti Günlük 1/1,5K Sitenizin yaşı : 15 İstenen Ücret : 3ay 550TL (Bu rakam 4 ayrı siteden 1 sitenize...
  5. I

Yeni başlayan arkadaşlar için Kaliteli Backlink Listesi yapalım.

Linkler ücretli, sitede iletişim bölümü var, her tür siteye link çıkılıyor.
  6. I

Satış 20k twitter hesabı satılık

Böyle bir hesap yok diyor?
  7. I

Satış 9 senelik siteden ilk link çıkışları. PR 4, Dmoz kaydi var

PM gonderildi. 3 adet link icin satislar aktiftir.
  8. I

Satış 9 senelik siteden ilk link çıkışları. PR 4, Dmoz kaydi var

Site Adresi: (PM ile) Site içeriği: Aklınıza gelebilecek her konu var, uçsuz bucaksız. PageRank degeri: 4 Alexa degeri: Dunya 577 005 / TR 8645 Sitenizin Yaşı: 10 Dmoz Kaydi: Var Google index: 1 milyondan fazla Yandex index: 6 milyon istenilen ucret: 6 aylik 120 / 12 aylik 220 TL Kabul Edilen...
  9. I

Ödüllü Şubat 2013 Ayın Sitesi Seçiliyor Hemen Başvurun

Site adresi : www.bilgisozluk.com Site yaşı : 9 sene Site içeriği : Kelimelerin mizahi ve & veya tam olarak karsiliklari, gundeme dair katilimcilarin gorusleri, fikirleri. Alexa değeri : 582,701 / TR 10,945 İyinet Sıra Numarası : 4
  10. I

sql server dbo sorunu

Oncelikle zahmet edip cevap verdiginiz icin cok te$ekkurler, ancak bu islere biraz uzak oldugum icin net anlayamadim.Biraz daha aydinlatabilirseniz cok sevinirim.
  11. I

sql server dbo sorunu

Merhaba. Forumda arastirdim ancak sql ile alakali bir konu bulamadigim icin konuyu buraya actim.Minik de olsa her seyi etkileyen bir sorunum var.Dun bir dedicated kiraladim ve icerisine mssql server 2005 express kurdum.Veritabanini sql e import ederken tablelerin basina dbo. geldi. Ozetle misal...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet