etil alkol rp satın al
chat ege.net

kingofbet kullanıcısının son içeriği

1. K

Ücretsiz Güzel Bir Sosyal Ağ Scripti

evet aynen herşey var scriptte hatta bir sürüde modül ver ücretsiz onları tykleyerek zenginleştirebiliyorsun scripti rica ederim kardeş.
  2. K

rica ederim kardeş güle güle kullan... kardeş şimdi hatırlamıyorumda sitemde alt kısımda gizlilik bölümünden bakabilirsin. www.kampusagi.com bu adrese girince en altta gizlilik var o kısımdan.
  3. K

çok güzel script scriptin diğer modullerinide sitemden indir bölümünden indirebilirsiniz. sende saol kardeş rica ederim nedemek
  4. K

Türkiye'nin en büyük sosyal ağ sitesi kuruluyor.

Kardeş sende her hafta taa geçen seneden beri sosyal ağ kuracan önce sanlook dedin şimdide bu sitemi kardeş sen siteyi açamazsınki insanlar sana nasıl güvensin :) sen dsite açana kadar benim site 780 üyede 10.000 bulur sen o siteyi açana kadar :) hayırlı site açışlar kardeş valla işin zor :)
  5. K

KampusAgi . Com Sosyal Ağı Açıldı.

Sitemizde Kısa süreli yine hosting firmamızadan kaynaklı kapanma yaşadık verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı tüm site ziyaratçilerimizden özür dileriz. en kısa sürede yeni bir hosting firmasına geçiş yapacağız bilginize teşekkürler. www.kampusagi.com / www.kiknet.net Yönetimi
  6. K

Arkadaşlar jcow un Türkçesinide İndir Bölümüne Yükledim Artık Scriptinizi Rahatça Türkçeleştirebilirsiniz. aşşağıdaki linkden indirme yapabilirsiniz. http://kampusagi.com/index.php?p=downloads/downloadpg&id=2
  7. K

Jcow Ücretsiz Sosyal Ağ Script i Tamamen Türkçe Dosyası

Arkadaşlar jcow un Türkçesinide İndir Bölümüne Yükledim Artık Scriptinizi Rahatça Türkçeleştirebilirsiniz. aşşağıdaki linkden indirme yapabilirsiniz.
  8. K

Ücretsiz Sosyal ağ sitesi scripti lazım Acil (+ Rep)

Arkadaşlar jcow un Türkçesinide İndir Bölümüne Yükledim Artık Scriptinizi Rahatça Türkçeleştirebilirsiniz. aşşağıdaki linkden indirme yapabilirsiniz. http://kampusagi.com/index.php?p=downloads/downloadpg&id=2
  9. K

gayet iyi performansı 3 ayda 730 üye oldu ben memnunum gidişattan askerlik araya girmseydi daha iyi bir durumda olacaktım ancak o 6 ay sitem çok kötü oldu hiç ilgilenemedim. ama genede bunada şükür :)
  10. K

arkadaşlar sitemiz 5 gündür kapalıydı hosting firmamız yüzünden şuan aktif oldu tekrar tam gaz devam ediyoruz.
  11. K

Sosyal Ağ Sitesine Üniversitede okuyan tanıtımcılar.

arkadaşlar sitemiz 5 gündür kapalıydı hosting firmamız yüzünden şuan aktif oldu tekrar tam gaz devam ediyoruz.
  12. K

kardeş tabiki duygularını anlatsın ancak sonuçta tanıtım yani kötü olarak tanıtırsa tanıtım olmazki site hakkında yorum olur o tanıtım demek sitenin reklamını yapmak demektir. ama tabki yapacaksanız sizin için değiştiebilirim sorun yok :) siz istediğiniz gibi bir tanıtım yapabilirsiniz. çalışmak...
  13. K

Merhaba Arkadaşlar www.kampusagi.com adresinin tanıtımı yapacak. tanıtımcılar aranmaktadır. Aranan şartlar aşağıdadır. 1)Üniversitede Aktif Olarak Okuması gerekmektedir. (Yani: Mezunlar Olmaz.) 2) Arkadaş Çevresi Olmalı Sosyal Olmalı Gerekirse Okulda Kampüs Ağı Klübü kurabilecek sosyallikte...
  14. K

yorumun için teşekkürler kardeş efet haklısın tabiki büyük yatırımlar var sırada az kaldı
  15. K

Arkadaşlar bu arada Bu güzel haberleride paylaşmak istedim. Şuan sitem aşşağıdaki kelimelerdeki sıralarını sizinle paylaşmak istiyorum. Kelimeler Sosyal ağ : 1.Sayfa 6. Sıra Sosyal ağ sitesi : 1. Sayfa 5. Sıra Türkiyenin Sosyal Ağı : 1. Sayfa 1. Sıra Türkiye'nin Sosyal Ağı : 1. Sayfa 1...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet