Teknoloji

GOM Player Nedir Ne işe Yarar

Film, dizi ve müzik severler için pek çok farklı medya oynatıcısı bulunmaktadır. Fakat maalesef bazı programlar her uzantıya cevap verememektedir. Genel olarak filmler standart uzantılara sahip olsa da, bazı DVD’ler içerisinde bulunan filmleri her oynatıcı da sağlam bir şekilde oynatabilmeniz mümkün olmamaktadır. Bazı oynatıcılar sesleri bozmakta, bazıları ise görüntü verememektedir. Genel olarak DVD içeriklerini DVD oynatıcı yerine bilgisayarda izlemek istediğinizde bu problemler ortaya çıkmaktadır. Bu sebep dolayısı ile bu konuda sizlere yardımcı olabilecek bir programdan bahsedeceğiz. İşte bu konuda sizlere yardımcı olacak program ise, GOM Player’dir

GOM Player Nedir?

Sabit diskler üzerinde yer alan ya da harici diskler üzerinden de direkt olarak, tüm video ve ses dosyalarını oynatabilecek bir program olarak tanımlanabilir. Ücretsiz medya oynatıcıları içerisinde yer alan bu program, en popüler programlar arasında yer alıyor. Verdiği destek ile birlikte genel olarak sorunsuz olarak, video ve ses oynatma özelliğine de sahiptir. Yerleşik olan codec motoru, kullanıcılar ekstra bir paket dahilinde codec indirmek zorunda da kalmamaktadır. Böylelikle artık GOM Player nedirgibi sorular sormanıza gerek kalmadan, keyifli dakikalar geçirebilmek üzere, playerlerinizi cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Kolay Kullanım Ara Yüzü

Bahsettiğimiz bu program, kolay kullanım ara yüzüne sahip olmasından dolayı, ilk kullanım gerçekleştiren kişilere bile rahatlık sağlamaktadır. Hatta birkaç filmi art arda izlemek istediğiniz de bile oynatma listesine koyarak bu imkâna da sahip olabiliyorsunuz. Rahat film ve dizi dakikaları geçirmek için, sizlere mantıklı bir program olabilir. Tabi ki bunlardan başka olarak, bu medya oynatıcısı daha pek çok özelliğe de sahip olmaktadır.