Teknoloji

Google Maps Harita Uygulaması

Bildiğiniz üzere akıllı telefonlar ile birlikte pek çok farklı andorid uygulama oldukça kolay kullanıma sahip olmaktadır. Bu uygulamalar ile birlikte hayatımız daha kolay bir hâl alırken, sizlere bahsedeceğimiz Google maps harita uygulaması ile birlikte bir yerden bir yere giderken yönünüzü daha rahat bulabileceksiniz.

Andorid uygulama listelerinde en iyiler arasında bulunan Google harita uygulaması, pek çok farklı özelliği ile birlikte kullanıcılarına destek olmaktadır. Tabletler ve akıllı telefonlara uygun olarak üretilen harita programı, toplamda 220 ülke kadar kullanım imkânı sunmaktadır. Yani bu harita üzerinden pek çok ülkenin haritasına ulaşabilir, konumunuzu da açık tutarak, nerede olduğunuzu da rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Artık Daha Kolay Ulaşım

Bilmediğiniz bir bölgede maalesef adres bulmak oldukça zor öyle değil mi? Sizlere bahsettiğimiz adres bulma programı olan Google maps, bu konuda mükemmel bir seçim olabilir. Hem konum özelliği hem de adres tarif etme özelliği bulunurken, pek çok ülkede kullanılabilmektedir.

Ulaşım bilgilerini sizlere sunarak, adreslerini de tam olarak vermesi ile birlikte, ister yürürken, ister bisikletiniz ile isterseniz de araçlarınız ile kolaylıkla yön bulabileceksiniz.

Her Cihazda Bulunmalı

Eğer ki sizler tanımadığınız yerlerde adres sormak istemiyor ve kendi imkânlarınız ile ulaşım sağlamak istiyorsanız, bu uygulama sizlerin cihazınıza da kolaylıkla kurulabilmektedir. Android mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirebilir, wifi kullanarak da güncellemelerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Artık sizlerde istediğiniz adresleri rahatlıkla bu program sayesinde bulabileceksiniz.