Akıllı TelefonOyun

Google Play Store’da en çok hangi uygulamalar indirildi

Google Play Store artık Android işletim sistemine sahip telefonların olmazsa olmazı. Çoğumuz sürekli bir uygulamayı indirip bir diğerini kaldırarak en iyinin peşindeyiz. Gelin Google Play Store’daki uygulamalardan en çok rağbet görenler hakkında kısa kısa bilgiler edinelim:

WhatsApp Messenger

Android işletim sistemli telefon denildiğinde hiç şüphesiz akla gelen ilk uygulama WhatsApp Messenger. Artık neredeyse GSM operatörlerini özellikle ülkeler arası görüşmede kullanılmaz hale getiren, internet bağlantısını bulduğunuz her noktada sizi dünyanın internet bağlantısı bulunan her yerine bağlayan bu muhteşem program, arkadaş ve meslek gruplarının ortak tartışma platformu olarak da kullanılmaktadır. 1 milyarı geçen indirilme sayısıyla WhatsApp Messenger Google Play Store’un en çok kullanılan uygulamalarından

Subway Surfers

Subway Surfers, halkımızın deyimiyle “koşan çocuk” tüm yaş gruplarına hitap eden ve insanda bağımlılık yaratma etkisi gösteren nadir oyunlardan. Duvarlara yazı yazdıktan sonra huysuz kontrolör ve köpeğinden kaçan afacanlara yardımcı olmamızı gerektiren oyun farklı şehirlerdeki demiryollarına ait konsepterle sizlere çok heyecanlı bir serüven sunuyor. Gelen trenlere karşı hızlı bir şekilde hamle yaparak, altınları ve bonusları toplayarak puanınızı yükselterek arkadaşlarınızla ve tüm dünya ile yarışabilirsiniz.

Candy Crush Saga

Tüm zamanların en çok indirilen oyunlarından olan Candy Crush Saga için halk arasında şeker patlatmaca olarak da bilinmektedir. Aynı renkte şekerleri yan yana getirerek patlatmak suretiyle verilen zorlu görevleri yerine getirmeniz sizi daha ileri bölümlere taşımaktadır. 500 milyonu geçen indirilmeyle oyunlarda başı çeken uygulama sizlere hem eğlenceli hem de heyecanlı bir ortam sunmaktadır.

En çok indirilen Ücretsiz 20 uygulama

En çok indirilen ücretli 20 uygulama