Teknoloji

Hepsiburada Kablosuz Kulaklık İndirimi Başlattı!

Biz Türk milleti olarak her daim bedava olan şeyi ve indirimli satın alınan şeyi çok severiz. Bugün biz sizlere kurumsal bir internet alışveriş sitesi olan Hepsiburada Kablosuz Kulaklık İndirimi konusunda bilgi vermek istiyoruz. Hepsiburada indirim kampanyaları ile tüketicileri satın almak istedikleri ürünlere uygun fiyatlarla ulaştırmaya devam ediyor. Bu kez indirimlerde ise sıra son yılların en trendi olan kablosuz kulaklıklarda…

Hepsiburada Kablosuz Kulaklık İndirimi Başlattı!

Hepsiburada kablosuz kulaklık indirimi 16 Mart günü başlayıp, 17 Mart günü sona erecektir. Dolayısıyla elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Peki bu indirim kampanyasında hangi ürünler bulunuyor?

İsterseniz gelin bu ürünlere beraber bakalım.

Huawei FreeBuds 3 Bluetooth kulaklık

Dünyanın ilk BT 5.1 ve BLE 5.1 destekli giyilebilir yongası olan Kirin A1 den güç alan kulaklık sizlere Bluetooth bağlantısıyla sizlere sunuluyor. Bu sayede de kulaklık sizlere yüzde 30 daka az gecikme süresi ve yüzde 50 daha az güç tüketimi özelliği kazanmaktadır.

Anker SoundCore Life Note Bluetooth Kulaklık

Tek şarj ile 7 saatlik dinleme süresi sunan bu kulaklık, şarj kutusuyla beraber bu süreyi 40 saate çıkarmaktadır. Life Note, IPX5 dereceli korumaya sahip. Yani sizin anlayacağınız dilde bu kulaklık suya dayanıklıdır. BassUp teknolojisiyle gelen bu kulaklık düşük frekansları gerçek zamanlı olarak analiz etmekte.

Xiaomi Redmi Airdots Bluetooth kulaklık

Kulağa tam manasıyla oturan kulak içi kulaklık telefonuna Bluetooth 5.0 teknolojisiyle bağlanmaktadır. Bu teknoloji sayesinde 10 metreye kadar telefonunuzdan uzaklaşsanız da harika bir ses deneyiminden faydanalabilirsiniz. Kulaklık tek şarj ile 4 saat boyunca çalışmaktadır.

2. Nesil Apple AirPods Bluetooth kulaklık

Apple AirPods 2 özellikleri arasında ilk dikkat çeken şey hem Android hem  İOS hem de bilgisayar ile çalışması. İlk nesilde sizlere 2 saat konuşma süresi sunulmuştu. Bu seride bu süre 3 saate çıkmış durumda. Eğer sadece Müzik dinlemek için kullanacaksanız, batarya performansı 5 saate kadar çıkmaktadır.

Samsung Galaxy Buds Plus Bluetooth kulaklık

Samsung’un kısa süre önce tanıttığı Galaxy Buds Plus modeli Buds’a kıyasla 2 yollu hoparlörü sayesinde daha iyi bir ses deneyimi sunmaktadır. Mikrofon sayısının artmasıyla beraber kulaklığın daha iyi bir çağrı deneyimi sunduğu belirtilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bursa’ya Mi Store Açılıyor!