Akıllı Telefon

HONOR PLAY 4 SERİSİ

Çinli akıllı telefon üreticisi HONOR, Play serisine yeni modeller eklemeye devam ediyor. HONOR PLAY 4 SERİSİ ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

HUAWEİ’NİN alt markası olan HONOR fiyat performans olarak birçok model piyasaya sürmüş durumda, yeni süreceği seri piyasayı hareketlendirecek gibi duruyor ve gerçekten başarılı özelliklere ve teknolojilere sahip gibi duruyor. Cihaz hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da yeni bilgiler sızdırılmaya devam ediyor, sızdırılan bilgiler ve resmi açıklamalar ışığında gelin bu başarılı modelleri inceleyelim:

Yeni Serinin iki modelinin isimlendirilmesi HONOR PLAY 4 ve Pro olarak sunulacak. Şirketin açıkladığı resmi bilgilere göre 3 farklı renk seçeneği sunulacak.

Teknik Özellikler

Telefonun ekranı oldukça büyük, ekran 6,81 inç LCD ve çözünürlük olarak da 1080×2400 piksel yoğunluğu bulunuyor.

Cihazda batarya olarak 4200mAh gücünde batarya sunulmakta. Alternatif olarak fazla çeşit sunuluyor, örneğin telefonda 4 GB, 6 GB, 8 GB gibi üç tane farklı alternatif sunulmuş. Depolama olarak 64 GB, 128 GB, 256 GB boyutunda alan sunulmuş. Cihazın arkasına geldiğimizde ise bizi 4 tane kamera karşılıyor; ilk ana kamera 64 MP değerine sahip, ikinci kamera ise 8 MP, son iki kamera ise 2 MP özelliklere sahipler. Cihazın ön tarafında selfie kamerası olarak bizi 16 MP’LIK kamera karşılıyor.

Cihazın yonga seti tam olarak bilinmese de MEDİATEK DİMENSTY 820 kullanılacağı düşünülüyor.

Cihazın şu anda açıklanmış bir fiyat aralığı bulunmuyor.

Fiyatı uygun gelir ise cihaz gerçekten fiyat performans olarak başarılı olacak gibi duruyor.