Akıllı Telefon

Honor V20 Yüzünü Gösterdi

Honor’un yakın zamanda resmileştireceği akıllı telefonu Honor V20, yapılan kriter testinde kendini gösterdi. Otomobil üreticileri ile ortak geliştirilen akıllı telefonlar sınıfına girecek olan Honor V20, Maserati Edition versiyonu olarak kullanıcıları karşılayacak. Yapılan kriter testlerinde bazı teknik özellikleri de ortaya çıkan cihaz, telefon kullanıcılarını memnun edeceğe benziyor.

 Honor V20 Teknik Özellikleri

 Honor V20, gücünü Kirin 980 işlemcisinden alacak. Grafik işlemcisi olarak Mali-G76 tercih edilen telefonda 8GB RAM kapasitesi ve 256GB dahili depolama alanı bulunacak. 2310×1080 gibi etkileyici bir ekran çözünürlüğü sunan telefon, kutusundan Android 9.0 Pie işletim sistemiyle çıkacak. Cihaz için uygun görülen batarya ise 4.000 mAh kapasiteli olacak.

Honor V20 Fiyatı ve Tanıtım TarihiHonor V20, 26 Aralık’ta yapılacak bir tanıtım lansmanı ile kullanıcılara kendini gösterecek. Ortaya çıkan teknik özelliklerine bakıldığında iddiasını donanımsal gücüyle sürdürecek olan cihaz, 400 dolar civarında bir fiyat etiketine sahip olacak.