Genel

Huawei akıllı vantilatörü satışta

Honor Natural Wind Fan akıllı vantilatör 120 derece yatay tüm odayı etkisi altına alabilecek kapasiteye sahip. Ayrıca bu vantilatör sayesinde mobil uygulama üzerinden akıllı kontroller yapılabiliyor. Adını daha çok telefon ve bilgisayar pazarlarından tanıdığımız Huawei, akıllı eşya sektöründe de faaliyete başladı. Geçtiğimiz dönemlerde taşınabilir elektrikli süpürgesini satışa çıkaran firma, şimdi de akıllı vantilatörünü piyasaya çıkardı.

Honor Natural Wind Fan özellikleri ve fiyatı

Satışa yeni çıkarılan honor natural wind fan vantilatör rakiplerinden soyutlanacak akıllı özelliklere sahip durumda. Vantilatör fan hızını ayarlayarak hafif esintilere lmkan tanırken tüm odayı tarayarak geniş açılara sahip. Honor Natural Wind Fan 3 parçadan oluşuyor. Fanın bulunduğu kafa parçası, kademe ayarı yapmanızı sağlayan iki adet silindir, tüm parçaları içine oturttuğunuz ayaklık bulunuyor. Parçalar ayrıldığında küçük yer kaplayan vantilatör kolay bir şekilde birleştiriliyor.

Kafa parçası 90 derecelik açıyla aşağı ve yukarıya tam şekilde bakabiliyor. Sağdan sola ise 120 derecelik açıyla hareket edebiliyor. Tüm odaya eşit bir şekilde hava üfleyebilecek kapasiteye sahip bir cihaz olarak karşımıza çıkan vantilatör, böylece oda ısısını dengede tutma konusunda iyi bir usta.

Vantilatör toplamda 9 yaprak olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı olarak kontrol edebileceğiniz HiLink uygulaması ile kontrol edilebiliyor. Cihazı, açma ve kapama, fan hızını düşürme ve artırma, ses ile kontrol etme gibi özelliklere sahip. Clhaz için kontrol kumandası olduğunu da belirtelim. Çalışırken olabildiğince az ses çıkarması, tercih edilmesinin büyük nedenlerinden biri oluyor. Akıllı vantilatörün şuan ki bilinen fiyatı 38$ olarak belirlenmiş.