Sosyal Medya

İnstagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir?

Oldukça popüler bir sosyal medya uygulaması olan İnstagram şuan TikTok denen programla yarış içerisinde devam ediyor. Google Play Store ve App Store üzerinden en çok indirilen uygulamalardan biri olmuştur. İnstagram genel olarak resim ve video paylaşma programı olduğundan ötürü pek çok resim ve videoyu bünyesinde bulundurmaktadır. Diyelim ki bir resmi çok beğendiniz. Ve indirmek istiyorsunuz, İnstagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir? diye merak ettiniz ve arayış yapmaya başladınız. Daha fazla arayış yapmaya gerek yok. Biz sizlere bugün bu konuyla alakalı bilgi vermeye çalışacağız.

Oldukça popüler bir sosyal medya uygulaması olan İnstagram üzerinden video indirmek artık çok kolay. Her ne kadar yüklenen programları indirirken zorluk çekilse de aslında bunun çok basit bir yolu var. Biz size bu yoldan bahsetmek istiyoruz.

İnstagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir?

İnstagram her yaştan kişiler tarafından sevilen bir platform olmakla beraber insanların vakit geçirmesi açısından önemli bir platform olmaktadır. İnstagram üzerinden paylaşılan tüm resimler bazı insanlar için önem arz etmektedir. Bundan ötürüdür ki, insanlar beğendiği bir resmi indirmek istemektedir. Gerek uygulama gerek ise web sitesi üzerinden artık bu işlemi yapmanız mümkündür.

Uygulama Üzerinden Resim indirmek

Öncelikle telefonunuza İnstasave for instafram adlı programı indirerek kurun. Kurduğunuz uygulamayı kapatmadan İnstagram hesabınıza, ister tarayıcınızdan, isterseniz de cihazınızda yüklü olan İnstagram uygulamasından giriş yapınız. Daha sonra indirmek istediğiniz fotoğraf veya videonun URL’sini alın. Son olarak,  InstaSave for Instagram adlı uygulamaya geçiş yaptığınızda, otomatik olarak indirmek istediğiniz gönderinin oraya yansıdığını göreceksiniz. Buradan sonra yapmanız gereken tek şey ise indirme kısmına tıklamak ve indirmeye başlamak..

Tarayıcı Üzerinden Resim İndirmek

Tarayıcı üzerinden de İnstagram resmi indirmek çok kolay. Öncelikle İnstagram hesabınıza giriş yapın ve indirmek istediğiniz fotoğrafın URL’sini kopyalayın. Hemen ardından da dowloandgram.com sitesine giriş yaparak sitede yer alan arama çubuğuna  URL’yi yapıştırdıktan sonra dowload kısmını seçin. Son olarak da download image kısmına tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

İnstagram üzerinden resim indirmek işte bu kadar kolay!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ile Kulaklık Paylaşmadan Müzik Paylaşma