Kişisel Gelişim

Kendinizi İfade Edebileceğiniz 10 Yol

Kim olduğunla gurur duy.

Kendini ifade etmek, kim olduğunun bilinmesini sağlar. Geçtiğiniz her yerde benzer insanlardan oluşan bir dünyayı tanımlamanın ve öne çıkmanın bir yoludur kendini ifade etme. Sanat, yazı, müzik, dil ve daha fazlası gibi günlük hayatımızda kim olduğumuzu ifade etmenin birkaç yolu var.

1. Yazma

Yazmak, duygularınızı, düşüncelerinizi ifade etmenin , hatta sizi ilgilendiren hikayeler yazmanın kolay bir yoludur.

2. şarkı

Ne kadar iyi olursan ol, şarkı söylemek eğlenceli olabilir. Popüler şarkılara kendi tarzını koyabilirsin. İki kişi asla aynı şarkı söylemiyor, şarkı sesinizi benzersiz yapan da bu.

3. Boyama veya Çizim

Sanat, neyi sevdiğinizi ifade etmek için harika bir yoldur. İstediğiniz şekilde bir resim oluşturabilir ve işe kendi kişisel dokunuşlarınızı koyabilirsiniz.

4. Spor

Hoşunuza giden bir spor yapın. Futbol, ​​beyzbol, tenis veya herhangi bir spor oynayarak eğlenebilir ve dünyaya kim olduğunuzu bildirebilirsiniz.

5. Bir dergi

Günlük bir dergi alın ve orada duygularınızı yazabilirsiniz. İlk önce kendini tanıyana ve kim olduğunu ve nasıl hissettiğini öğrenene kadar kendini ifade edemezsin.

6. Dans etme

Dans etmek sizi ifade etmenin eğlenceli bir yoludur. Çok farklı stiller var, ne istersen onu seçip hemen içine girebilirsin.

7. Bir kulübe katıl

İlgi alanlarınızı paylaşan başkalarıyla bir kulüp bulun. Kendinizi ifade etmenin en iyi yolu başkalarıyla. Sizin gibi aynı şeyleri düşünen ya da beğenen birçok insan bulabilirsiniz.

8. Odanı dekore et

Odana, başkalarının bunun sen olduğunu bilmelerini sağla. Yatak odanız sizin kadar eşsiz olabilir. Hoşunuza giden resimler, süslemeler veya alıntılar ekleyin.

9. Tarzınız

Kendiniz gibi hissettiren kıyafetler giyin. Bir eğilim oluşturun ve kişisel olarak giymeyi sevdiğiniz bir tarz bulun.

10. Bir müzik aleti çalın

Yeni bir enstrüman alın. Müzik çalmak, kendinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Dünyaya kim olduğunu duyurman için sana yardım eder. Dans gibi, pek çok farklı stil var ve zevk aldığınızı bulabilirsiniz.

Kendinizi ifade etmek, dünyaya şunu bildirmenin harika bir yoludur, “Bu benim ve ben olduğum için gurur duyuyorum!”