Oyun

Kirby Fortnite’a konuk olabilir

Oldukça popüler olan Fortnite oyununda bulunan Kirby karakteri dikkatli hayranların gözünden kaçmıyor. Ünlü video oyunu Karakteri Kirby Fortnite’a Konuk olabilir mi? bu sorunun cevabını hemen hemen hepimiz sorgulamaya başladık.

Meydana getirdiği etkinliklerle dönem dönem popüler kültürün ünlü ikonlarını oyuna konuk eden Fortnite geçtiğimiz günlerde Travis Scott’ın konuk olduğu Astronomical Etkinliğiyle adından bahsettirmişti. Oyunun en son etkinliğini ise 350 milyon oyuncuya ulaşmasının kutlanacağı Party Royale oldu.

Kirby Fortnite’a konuk olabilir

Party Royale fragmanında yer alan Kirby detayı ise ünlü karakterin diğer Nintendo karakterleri ile birlikte oyuna dahil olup olmayacağı sorularını akla getirdi. Fortnite’ın Disney ve Marvel gibi isimlerle yaptığı iş birliklerinden sonra bir Nintendo etkinliği de yolda olabilir. Oyuncular arasında geniş bir yankı bulan bu söylenti hakkında yapılmış bir sızıntı yada Epic Games cephesinden gelen bir doğrulama ise henüz bulunmuyor. Karakterin Xbox ve PlayStation etkinlik fragmanlarında buzlanması da hayranları meraklandıran bir diğer gelişme.

İyinet olarak yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Fortnite oyunu dünya genelinde miyonlarca kullanıcıya ulaşmış olan bir oyun olarak hem mobil hem de pc platformu üzerinden oynanmaktadır. Sizde hala bu oyunu deneyimlemediyseniz hemen bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirerek oyun hakkında deneyim sahibi olabilir boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.