İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

09.09.2009 - Ordu'da 13 çift evlendi

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ordu'da nikah tarihlerini özel bir güne denk getirmek isteyen 13 çift, 09.09.09 tarihinde dünya evine girdi.
Ordu Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü'ne başvuran 13 çift, nikah masasına oturarak unutulması zor bir günde evliliğe ilk adımlarını attı. Nikah masasına oturan çiftlerin mutluluğu gözlerinden okunurken, yakınları da çiftleri yalnız bırakmadı. Nikah işlemlerinin tamamlanmasından sonra salon dışında yakınları tarafından tek tek tebrik edilen çiftler, 09.09.09 tarihinde evlenmenin çok güzel bir duygu olduğunu söyledi.
Bu özel güne farklı bir anlam katmak isteyen Bülent Köksal (35) ve Emine Angın (22) çifti, nikah törenlerini açık alanda gerçekleştirdi. Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun'un kıydığı nikah töreniyle dünya evine gören Bülent Köksal ve Emine Angın çifti, unutulması zor bir günde evlenmek istediklerini söylediler. Böyle özel bir günde evlenmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirten damat Bülent Köksal, "Benim için çok özel ve güzel bir gün. Ayrıca tarih olarak da çok özel bir güne denk getirdik. Çok mutluyum. Bugünde evlenmeye nişanlımla birlikte karar verdik. 4 ay önceden bugün olması için işlemleri başlattık" diye konuştu.
Açık alanda nikah töreninin yapılması fikrinin de güzel olabileceğini düşündüğünü ifade eden Bülent Köksal, "Nişanlımın böyle bir programdan haberi yoktu. Onun için de sürpriz oldu. Kesinlikle bizim için unutulması zor bir gün olacak. Bu mutluluğumu tarif edemiyorum" şeklinde konuştu.
Belediye Evlendirme Dairesi Müdürü Serdar Piroğlu, geçen yıl 08.08.08 tarihinde 5 çiftin kendilerine müracaat ettiğini, bu yıl ise 13 çiftin geldiğini belirtti. Piroğlu, bu özel günde yoğun bir evlendirme trafiği yaşadıklarını sözlerine ekledi.

-İHA- ORDU

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbul'da yüz küsur çift evlenmiştir bugün. haber ajansları çok kötü durumda olması lazım, bu da haber mi şimdi :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
haha :)
birde unutulması zor bir gün denmiş :p
adam evlendiği günü unutacak ama o tarihi hatırlayacaksa yerler öyle evliliği :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
3 sene sonra kalmıyacak böle saçmalık :p

- Necati bizim evlilik günümüzü hatırlıyormusun ?
+ hatırlıyorum tabiki nejla
- Ne zamandı necati ?
+ şeyyyy 08-08-08
- defollllllll necati

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
- mithat 9'unun 9'unun dokuzu var ya
+ eee?
- çok güzeldi onu söylüyecektim.
+ la gerizekalı karı ya,birşey söylücek sandım git yemek hazırla.malmıdır ne dir la.

:p

iyinete sozlük istiyor.us :p :p

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
629689_2.gif

BERLİN - - Dünyada neredeyse milyonlarca kişinin evlenmek için sıraya girdiği 9/9/09 gününe Almanlar da çok büyük ilgi gösterdi. Unutulması zor bu günü biraz daha unutulmaz hale getirmek isteyen Alman çiftler nikah törenlerini gökyüzünde yaptı.Çifler, vinçle çıkarıldıkları gökyüzünde 15 dakika gökyüzünü seyretti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5