İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1,404 Oyunluk DB Satılıktır..

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar , OyunCity.NET 'in Veritabanını Satıyorum. Oyunlardan 800-1000 Tanesi Hostta Bulunuyor , Diğer Oyunlar Başka Sitelerden Çekilmiştir. Tüm Oyunlar Açıklamalı + Resimli.

Bizde Başkasına Yüklettik Oyunları , Hepsi Tek Tek Elle Yüklenmiştir. Bizzat Kendim Tek Tek Onayladım , Boyutları Sabitledim Ve Ayarladım.

Tüm Veritabanı + 450 MB(.tar.gz formatında) Oyunlar Ve Resimleri Verilecektir.

Satış İşlemi Nasıl Gerçekleşecek ? : Size Gerekli Link'i Vereceğiz Oradan .tar.gz Formatındaki Dosyaları İster Makinanız Aracılığıyla Hızlı Bir Şekilde Host'unuza Çekersiniz , İster Bİlgisayarınıza İndirip Host'unuza Yüklersiniz ;)

Oyunların Bulunduğu Site : www.oyuncity.net

Bu Veritabanı Hangi Script İle Çalışmaktadır ? : Veritabanımız "OnArcade" Adlı Scriptte Sorunsuz Çalışmaktadır..

Ücret : 50 YTL

Kaç Kişiye Satılacak ? : Maximum 3-4 Kişi Olarak Düşünüyoruz..

Son Olarak : İndirmek İçin Herkeze Ayrı Link Verilecektir. Yükleme İşlemi Bittiğinde Link Silinecektir. Oyunlar Ortalık Malı Olmayacaktır.

MSN Adresime Profilimden Bakabilir yada P.M İle Ulaşabilirsiniz ;)

Teşekkürler , Saygılar . .

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son Olarak : İndirmek İçin Herkeze Ayrı Link Verilecektir. Yükleme İşlemi Bittiğinde Link Silinecektir. Oyunlar Ortalık Malı Olmayacaktır.
[KonuDışı]Dosyayı indirttikten sonra indiren (-ki linki birtek o ve siz bileceğinize göre) eğer bunları "ortalık malı" yapmak isterse elindeki dosyayı dağıtarak da yapabilirir..
Dikkatimi Çekti,
söylemeden edemedim.
Bol kazançlar..[/KonuDışı]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5