İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

15.04.2007 Evleniyorum

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

15 Nisan 2007'de evleniyorum, İstanbulda olan herkezi nikahıma beklerim.. :)

Ayrıca Güzel Slow Romantik müzik arıyorum o mutlu gecede çalmak için ama yabancı müzik kültürüm pek yok, bu konuda bana müzik önerilerinizi sunabilirmisiniz..

Darısı Başınıza..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
allah mutlu, bahtiyar etsin.Darısı başımıza :) Kısmetse bu yaz bende düşünüyorum artık.Nikaha gelip google adwords kuponu taksak ayıp olur demi :) Webmaster platformunda bunlar çıkar sanırım.Kuponlar, hesaplar, çekler..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
allah mutlu, bahtiyar etsin.Darısı başımıza :) Kısmetse bu yaz bende düşünüyorum artık.Nikaha gelip google adwords kuponu taksak ayıp olur demi :) Webmaster platformunda bunlar çıkar sanırım.Kuponlar, hesaplar, çekler..

Super olur ama, webmaster arkadaşından damata 500$lik google adsense ceki :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah mesut etsin arkadaşım. Darısı başıma inşallah bende bu yaz anamı babamı alıp kız istemeye gidicem :)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

15 Nisan 2007'de evleniyorum, İstanbulda olan herkezi nikahıma beklerim.. :)

Sizi ve eşinizi tebrik ederim.
Birlikte geçireceğiniz günlerin mutlu geçmesini dilerim.
karşılıklı saygı ve sevginizin hiç eksilmemesini dilerim.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vay be çok duygulandım

2004 başlarında bende flashokulu.com forumunda evleneceğim tarihi ilan etmiştim.Düğünüme 20.000 üyenin geleceğini hatta düğün için stadyum kiralamayı düşünüyordum :D

Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Not : Arkadaşlar yaz geliyor yok mu başka aranızda evlenen :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Tebrikler Oxxy Bir ömür boyu mutluluklar. Darısı tüm sevenlerin başına :p

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmasın , birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.

Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğiyle. Mutluluklar...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmasın , birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.

Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğiyle. Mutluluklar...

Ben bunu sanki bir davetiye de gördüm :D

Allah cc yolunuzu her ne olursa olsun mutluluğa, aşk'a, Sağlığa, sıhhate çıkarsın evinizin bereketi eksilmesin artsın darısı bizlere :D

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Allah Mesut etsin kardeşim
" darısı başıma " diyen gençlere bakın hele. vay vay vay amma meraklı gençler var evlenmeye
göreceğim sizi yaş 35 olunca:))) şaka bir yana eğer doğru kişi ise evlendiğin, gerçekten evlilik çok muazzam bir müessese. Evlilik gibisi yok.
bu arada bizim yakışıklı damada bir tavsiye. aman evlilikte ilk sene damar yıldır. çok dikkat etmeli çiftler. 1 seneyi problemsiz aşıyorsan, artık korkma
Mutluluklar:)

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm iyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar

gerçekten söyledikleriniz insanı duygulandıran cinsten sözler.

eşim olacak insan 4 senemi paylaştıgım bir insan umarım bir ömür mutlu bir yaşam süreriz.

tekrar iyi dilekler için teşekkür ederim..

Darısı başınıza..

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir aşk gulumsemeyle başlar, opucukle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir.Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız, aşkınızın hep ilk gün gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum.Elleriniz birbirinden hiç ayrilmasın!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah mutlu ve mesut etsin. bir ömür boyu beraber mutlu geçirirsiniz işallah..

evet darısı başımıza.. benimde önümde evlilik var o yüzden heyecanlandım şimdi mesajı görünce. :)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Rober hatemo - beyaz ve sen cal :p konuyla cok alakasız olur ama en azından müziği kullanabilirsin, hoş bir müziği var.
Uzun yıllarca; mutluluk icerisinde ve sevdigin kisiyle, geri kalan ömrünü paylasman dileğiyle..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5