İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1and1 hosting firması Türkiye'ye satış yapmıyormu? ödediğim parayı geriye yatırmışlar

SKYKHAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar dün gece bu şirketten hosting alayım dedim " Domain Names & Web Hosting : 1&1 Internet Inc. " 1&1 UNLIMITED paketini almıştım TR'de web sitem barınmakta onu amerikadaki bir şirkete aktarmak istedim sign up dedikten sonra Chose Domain Later seçeneği ile ilerledim No, Thanks Continue Order diyerek devam ettim

gelen menüde şu seçeneği seçtim

" Optional:
More flexibility without a minimum contract term or setup fee. Regular pricing of $6.99 per month applies. "

formu doldurdum parayı çekti 24 saat içinde mail gelicek ve linke tıklayarak aktivasyon yapıcaksınız diye yazdı bekle bekle cevap gelmedi bugün saat kaçta transfer yaptılar bilmiyorum parayı geriye iade etmişler ne mail atan oldu ne bişey

Türkiye'ye satışları yokmu arkadaşlar bu şirketin ?

ASunucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım Ne Hosting'i Arıyorsun Türkiyedeki Firmalar Aradığın Hizmeti Karşılayamıyor mu ?

SKYKHAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin amerikadaki bir server'da barınması gerekiyor
açıklamaya gerek yok

SKYKHAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostgatorda abd de değilmi

ordan almayı denedim hocam yıllık olarak toplu halde alıyor her ay çekmiyor toplu ödeme istiyorlar

bu sitede öyle değildi tam istediğim gibiydi ama parayı 2. kez geriye gönderdiler açıklama felan da yok neden böyle olduğu belirsiz

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Türkler bir ara domainlerini sömürmüştü 1$ olduğu için adamlar bize kapamıştır belki de. :D

SeYH_SaMiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
ABD Softlayer lokasyonlu sunucumuzdan hizmet verebiliriz dilerseniz. İllegal içeriğe sahip değil ise, sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Paketlerimiz: Adamca Hosting - Hosting,Web Hosting, Linux Web Hosting, Web Shell, Hosting Web, AdamcaHosting.Com

Sözleşme: Adamca Hosting - Hizmet Sözleşmesi - Web Hosting, IRCd Hosting, Radyo Hosting, Web Reseller, Radyo Reseller,Linux Hosting, Joomla Hosting, Wordpress Hosting, vBulletin Hosting.
AdamcaHosting.com - YS.No: 1543 (Ön İzleme)
Mail: [email protected]
Msn: [email protected]
Gsm: 0546 236 39 88

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5