İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Temmuzda düşecek olan 560 Türkçe Domain...

winstonblue

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 Temmuzda düşecek olan Türkçe Domainler,

asiye.com
basindan.com
boyutdekor.com
dizidergi.com
gumruklemesirketi.com
hekimden.com
karsogutma.com
kiralikvinc.com
marmarabolgesi.com
mecidiyekoylu.com
okuletkinlikleri.com
paylasan.com
radyogenc.com
telefonariza.com
tesisatklima.com
videosayfam.com
vinckiralama.com
vinckiralik.com
yakindestek.com
yemekseti.com
dosyalarim.net
fiyatliste.net
handeataizi.net
kitapsat.net
lutfiye.net
partiler.net
reklamvitrini.net
resimyolla.net
superkupon.net
superpaylasim.net
ucuzparca.net
yasakfotolar.net
yemekgunlugu.net
zeynepce.net
abdulkadir.org
borhan.org
ergenlik.org
fenbilgisi.org
galatasarayforum.org
kircicegi.org
sizofreni.org
trabzonforum.org
yalniz.org
yesilcam.org

devamı >>>DomainStandi.com'da

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
hocam çok güzel uğraşıyorsunda bu şekilde hit alman çok zor. Madem bu işi benimsedin ve devam ettirmek istiyorsun o zaman kategori sistemine geçmelisin hem sitendeki insanlar daha çok vakit geçirir hemde aradıkları domain isimlerini daha kolay bula bildikleri için siteni sık sık takip etmeye başlarlar yani sen buraya konu açmadığın sürece siten aklıma gelmiyor :) mesela bir hafta önceden başlayıp bu işi yapsan süper olur mesela bir hafta sonra yani ayın 8 inde düşecek domainler. Siteye giriceksin menüden seçicen kategorisini mesela video domainleri dicek hop senin listen gelicek :) ayrıca domain kayıt edilene kadar listeden silmiceksin domaini. Mesela müzik - video - inşaat - araç - hukuk - tıp - döviz - büfe - yazılım gibi kategoriler.

birde sitene etiket sistemide ekle etiketlere tıklandığında arama sayfan açılsın hem indexlerin artar hemde ziyaretçilerin. Son olarak arama bölümüne doğal olarak türkçe karakter yazılabilir mesela büfe gibi eğer adam büfe yazmışsa sen bunu bufe diye aratmalısın sitendeki arama bölümünde sorun var. türkçe karakterleri otomatik kendisinin çevirmesi lazım.

Arama bölümdeki bir diğer hatada direk kelimeyi arıyor mesela benim büfem var onun için dommain arıcam arama bölümüne şunu yazıyorum "büfe tost döner çaybahçesi tavla okey" gibi hiç bir sonuç gelmiyor. Arama yaparken boşluktan ayrılmış kelimeleride dikkate almalısın.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Dostum bunlar düşecek olsa ilk başta sen alırdın sanırım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5