İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 Adet Quiz Kanal Çalışması - TEK KİŞİYE SATILIK!

gokhanduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar , kendim için yaptığım 20 adet quiz partner kanal satılıktır ve tamamında +15 dakikadan uzun videolar mevcuttur ve acil paraya sıkıştığımdan dolayı kanalların tamamını satma kararı aldım kanalların 3 4 tanesinde telif mevcuttur tek tek araştırıp bakmak lazım. Kanalların içerikleri ; Film , Müzik , Belgesel , Animasyon , Çizgi film'dir. Kanalların tamamı yeni yapılmıştır hepsinin video ortası reklamları girilmiştir. Müzik kanallarında en düşük 1 saat en uzun 12 saatlik videoları mevcuttur. Kanallar tek 1 paypal adresine bağlıdır , yapacağınız tek şey ödeme yöntemini değiştirip işinize bakmaktır. Kimse gibi şu kadar zaman şu kazancı sağlarsınız diyemem , kimseye de ahım şahım şunu bunu kazanırsınızda diyemem.

Kanalların tamamını ; 1.000 TL'ye satıyorum.

Ödeme Şekli :Enpara
İletişim ; Amon.Official​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi