İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2000 GB Trafik (59 Dolar)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Elimde 3 adet sunucu var, New York - EZZI'de. 140 ms civarı ping verirler. Sunucular iyi çalışmakta ancak benim ihtiyacım kalmadı şu anda, farklı bir şey kullanacağım, ama bu aylık kirayı ödemiş bulunduk. Isteyen varsa bunları vermek istiyorum, bu ayın kalan kısmının ücretine hesabı size vereceğim, gelecek aylarda aynı fiyattan direk onlara ödersiniz.

AMD ATHLON 2400 XP Processor
512 MB RAM
2000 GB Bandwidth // 100 mbps port
5 ip adresi
---
Bir sunucu 40 + 40 GB
Bir sunucu 80 GB
Bir sunucu 40 GB drive olmak üzere hepsi drive hariç aynı özelliktedir.

3 sunucu toplam 180 dolar. Daha ucuzu zor. Tek tek değil aynı kişiye vermeyi arzularım, biz iki kişiyiz hesabı ortak kullanırız diyen varsa da ok.

İşletim sistemleri FC2 ve CentOS. Kontrol paneli yok, isteyene ücretiyle Directadmin kurarım, 1-2 siteniz varsa linux ayarlarını da ücretsiz yaparım, 100 domaininiz varsa olmaz tabi:)

3 tane birden ihtiyacı olan sanmıyorum ama yazdım yine de.

LNW-Erhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Ezzi'nin resmi bayisiyiz. İlk olarak ezzi networks amerika tabanlıdır ve 140 ms değil 180 ms civarında ping seyri vermektedir. Arkadaşa iyi satışlar dileyerek ezzi networks ten başka özellikte sunucu almak isteyen arkadaş varsa yardımcı olabiliriz.

Teşekkür Ederim.

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Ezzi'nin resmi bayisiyiz. İlk olarak ezzi networks amerika tabanlıdır ve 140 ms değil 180 ms civarında ping seyri vermektedir. Arkadaşa iyi satışlar dileyerek ezzi networks ten başka özellikte sunucu almak isteyen arkadaş varsa yardımcı olabiliriz.

Teşekkür Ederim.

LNWServers.Com.TR

Bu mesajı yazabilmek için gerçekten IQ'unuzun 50 ve altında olduğunu düşünüyorum . Yahu adam makinalarını satmak istiyor güzel güzel yazmış , konu hakkında sorun varsa yazarsın . Aynı yeri bizde satıyoruz diye. Ben müşteri olarak senin megafondan söylediğin çayı içmem. Başka yerin megafonu daha güzel dersin daha sonra.

Bu kurumsal yapınızla baya bir kişiyi host ediyorsunuzdur herhalde...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
66.199.2xx.2xx cevabı: bayt=32 süre=154ms TTL=50
66.199.2xx.2xx cevabı: bayt=32 süre=148ms TTL=50
66.199.2xx.2xx cevabı: bayt=32 süre=149ms TTL=50

Ben, sanırım siz liseye veya orta okula giderken Ezzi.net'in bayiliğini yapıyordum, Türkiye forumlarından çok yurtdışında satışa sunulmuş yaklaşık 100 kadar sunucum filan vardı. Ezzi.net'in nerede olduğunu kendi gözleriyle görmüş bir kişi olarak, anlamsız ve gereksiz mesajınızı yazmadan önce kime cevap verdiğinize iyice bir bakmanız gerektiğini düşünüyorum. Sitelerinizin veya sunucularınızın reklamını benim mesajım altına bir daha yazmayınız. Zira aynı paydada buluşmaktan pek hoşlanmıyorum.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kontrol ettim 80 GB'lık olanın harddisk farkını ben bir seferlik vermişim, onda aylık fiyat farkı yok, fiyatı da 55 dolarmış. Diğer 40 + 40'da ikinci disk aylık ödemede, O da 65 dolar, tekli alımda. Ama zaten Şubat bitiyor, isteyene hesabı devrederim 28 Şubat'tan sonra Ezzi ile devam eder.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5