İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3-4 Günde 1 Dolar Garanti...

alkolik-rap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.Aşağıdaki linkten refim olursanız gerçekten çok sevınırım Bu site gerçekten ödüyor inanabılırısinız arkadaslar
Sitede hergün 29 reklam ve üstü yayınlanıyor. 3-4 günde 1 dolara ulaşabilirsiniz ve paranıza kavuşursunuz.Ödeme Alertpaya gerçekleştiriyorlar.Standart uyelere 14 gun ıcınde premium uyelere ıse 72 saat ıcınde ödeme gerçekleştırıyorlar.

REFLİ ÜYELİK LİNKİ: 07Bux.net - .view .click .make money

REFSİZ ÜYELİK : Join now and receive a $0.05 Sign-up Bonus

A

a.ışık

Misafir
arkadaşım, kardeşce uyarıyorum bak
rica etsem ref'siz linki de verip altına
"ref'imden kayıt olursanız sevinirim :)"
yazar mısın?

alkolik-rap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım, kardeşce uyarıyorum bak
rica etsem ref'siz linki de verip altına
"ref'imden kayıt olursanız sevinirim :)"
yazar mısın?

Yazdıklarına saygı duyuyorum ama refin sılınmesı uye olacak kısıye ne turde bır zararı olabılırkı sonucta zaten uye olan kısı bir kısının alt uyesı olucak sonunda. refsiz lınkte ekledım arkadaslar.tercih sızın

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referans olayı bir yana, benim sorum şu: Günde kaç saat ayırıyorsunuz bu tarz "muhtemel" kazançlar için?

alkolik-rap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referans olayı bir yana, benim sorum şu: Günde kaç saat ayırıyorsunuz bu tarz "muhtemel" kazançlar için?

29 ve daha ustu reklam çıkıyor arkadasım herbırısı ıcın 30sn toplam 15dk gıbı bır zaman harcıyorsun bu ıs ıcın.Yok ben bu ıse zaman harcamak ıstemıyorum dersen belli bir ücret karsılıgı siteden ref alıyorsun onlar senın yerıne tıklamıs oluyor.kısacası boyle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5