İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 aylık banner reklam alınacaktır.

hakanben

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.kuresel-isinma.org
3 aylık reklam alınacak ve sitede şu anda örnek olarak gösterilen yere konacaktır. Reklam tüm sayfalarda gösterilecektir. Flash banner de koyabiliriz. Banner boyutu 680x90 olacaktır ve kendi serverinizde barınacaktır. 5 arkadaşla anlaşmak istiyorum. Reklamlar dönüşümlü olarak 3 ay boyunca gösterilecektir. Ayrıca bu 5 sitenin text reklamı sitenin en altında gösterilecektir. Site, ikibuçuk aylık olduğundan pr değerine sahip değildir. Iwebtool, dün, gelecek pr 5 diyordu. Siteye hafta sonları 3000, hafta içi ise 5000 civarı ziyaretçi gelmektedir. Sitedeki yorumlara ve foruma olan üyeliklere bakıldığında ziyaretçilerin büyük çoğunluğunu genç bayanların oluşturduğunu görüyorum. Bunları öğrenciler takip ediyor. Extreme kullanmıyorum. İsteyen olursa Google Analystic verilerini gönderebilirim. Site, Alexa sıralamasında da her geçen gün yükselmektedir. Dışarıya link verilmemiştir. Site, imzamdaki sitedir. Açık artırma usulü en iyisi olacak diye düşünüyorum. En yüksek 5 teklifi veren arkadaşla anlaşma sağlanacaktır. Açık artırma sonlanma tarihi, 25 Nisan 2007, 13:00'tür. Açık artırmayı 50 YTL ile başlatalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5