İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 Şehit Daha !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
allah rahmet eylesin...

çok zor günlerden geçiyoruz. birileri ülkemiz üzerindeki oyunlarını hızlandırdı...

ırak a girsek bi dert, girmesek bi dert... allah yardımcımız olsun...

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az kaldı az 1 ağustos da ben de gidiyorum. şerefsizler yaz geldi g*tleri başları oynamaya başladı. sıcağı gördüler ya. mehmetçik 3 tane değil 3 yüz tane de değil mehmetçikler hiç ölmez. biri gelir , biri gider, sağlar gelir, şehitler öldüklerini bile bilmeden tekrar savaşırlar, onlara öldükleri bildirilmez, onlar hiç ölmezler.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cani köpekler alayınızı toplasak bininiz bir mehmetçik etmez.ruhları şahd mekanları cennet olsun!

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu şerefsizlerin kökünün kuruyacağını bir daha kimseyi haince öldürmeyeceklerini bilsem ben razıyım ölmeye. beni öldürsünler. ama nerde kancık bu şerefsizler. anca yere mayın döşerler. yüzyüze çıkmazki adam gibi savaşasın. hangi mehmetçik yüz yüze çatışmada kavgada ölmüş? çok nadir. anca mayın döşerler. inşAllah kahbe bir mayına kurban gitmeden adam gibi gider ya şehit ya sağ-salim gelirim. kökünü kurutmak lazım bunların. gerek ekonomik gerekse kültürel ve hatta savaşarak.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kahpe bir mayin dahi olsa vatanim icin her yolda sehit olmak isterdim. Ama ne yazikki türk vatandasi olmadigim dolayisiyla askerlik yapamadigim icin sehit olma serefine nail olamiyacagim.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendi topraklarımızda şehit vermek daha acı,üzücü. bir yandan da düşündürücü.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Haklarını helal etsinler...
Allah ailelerine sabır versin.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok yakın bir arkadaşım orada asker. Yemin töreninde yanına gitmiştim. Oraları görme imkanım oldu. Askerlerimiz çok zor şartlar altında eğitim görüyor ve yaşıyorlar. Ancak orda da anlayamadığım bir olay var. Ülkenin gelirinin çoğu askeriyeye gitmesine rağmen techizatlar hala çağdışı veya hiç yok! Mesela bir terörist çok rahat bir şekilde alayın içine girer ve bombasını patlatır kimse de bişe yapamaz. Çünkü girişteki güvenlik sadece göstermelik. Elle kaba taslak bir arama yapılıp içeriye alınıyor. Hakeza mayın meselesi; basit bir mayın radarı kullanılamaz mı acaba? Özellikle böylesine ucuz tuzaklara düşen askerimiz için kan ağlıyoruz. Lütfen artık şuna bir el atsınlar. İçkiye verilen paralar yerine birer x-ray cihazı alsınlar. Yeter ardık verdiğimiz şehitler bu pisliklere!
Hepsine Allah'tan rahmet diliyorum. Allah bize de şehit olmayı nasip etsin vatanımız uğrunda....

S

safir

Misafir
Ne zırvalıyorsun sen Allah aşkına? ne içkisi, saçmalanın alemi yok, ayrıca git biraz oku, ülkenin gelirinin çoğu askeriye'ye gidiyor gibi saçma bir lafı bir daha etmezsin, bu arada emin ol laf arasında bile olsa ordu düşmanlığı yapan zavallılar şehit olamazlar, şehitlik din bağlantılı bir kavramdır ve Allah bozguncuları sevmez, hadi öptüm.

Çok yakın bir arkadaşım orada asker. Yemin töreninde yanına gitmiştim. Oraları görme imkanım oldu. Askerlerimiz çok zor şartlar altında eğitim görüyor ve yaşıyorlar. Ancak orda da anlayamadığım bir olay var. Ülkenin gelirinin çoğu askeriyeye gitmesine rağmen techizatlar hala çağdışı veya hiç yok! Mesela bir terörist çok rahat bir şekilde alayın içine girer ve bombasını patlatır kimse de bişe yapamaz. Çünkü girişteki güvenlik sadece göstermelik. Elle kaba taslak bir arama yapılıp içeriye alınıyor. Hakeza mayın meselesi; basit bir mayın radarı kullanılamaz mı acaba? Özellikle böylesine ucuz tuzaklara düşen askerimiz için kan ağlıyoruz. Lütfen artık şuna bir el atsınlar. İçkiye verilen paralar yerine birer x-ray cihazı alsınlar. Yeter ardık verdiğimiz şehitler bu pisliklere!
Hepsine Allah'tan rahmet diliyorum. Allah bize de şehit olmayı nasip etsin vatanımız uğrunda....

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Milli gelirine oranla Askeriyeye en çok para ayıran dünyanin 3. ülkesiyiz.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Icki ile orduyu bagdastiramazsin. Ordu da ki para Tr de hic bir kurumda yoktur. Senin dedigin gibi olsaydi memlekette asker kalmazdi.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paranın orduya gitmesine rahatsız değilim, ben gördüğümü bildiğimi söylüyorum sadece. asker yakınlarınız varsa detaylı anlatırlar size. orduya düşman olmak aptallıktan ileri gitmez, hepimiz bu vatanın evlatlarıyız. Gerektiğinde atalarımız gibi seve seve canımızı da veririz. Burdan düşmanlığı nasıl çıkardın anlamadım ama konuyu değişik yönlere de çekmeye gerek yok. İnşaallah bu akan kan durur, askerlerimizi üç kuruşluk pusulara teslim etmeyiz.

Aslında bahsetmek istediğim budur:
http://ahmetturanalkan.net/sayin-buyukanita-vatandastan-acik-mektup/

duygularıma tercüman olmuş diyebilirim.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
paranın orduya gitmesine rahatsız değilim, ben gördüğümü bildiğimi söylüyorum sadece. asker yakınlarınız varsa detaylı anlatırlar size. orduya düşman olmak aptallıktan ileri gitmez, hepimiz bu vatanın evlatlarıyız. Gerektiğinde atalarımız gibi seve seve canımızı da veririz. Burdan düşmanlığı nasıl çıkardın anlamadım ama konuyu değişik yönlere de çekmeye gerek yok. İnşaallah bu akan kan durur, askerlerimizi üç kuruşluk pusulara teslim etmeyiz.

Aslında bahsetmek istediğim budur:
http://ahmetturanalkan.net/sayin-buyukanita-vatandastan-acik-mektup/

duygularıma tercüman olmuş diyebilirim.

yazıyı ZAMAN gazetesi yazarı yazmış , linkteki kişi değil.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konuyla alakası olmayan ahlak dışı yorumlar yapmayınız..
terbiyesizlik bu resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5