İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

31/12/2009 Yılın son gününde page rank güncellemesi.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Farkedenleriniz vardır, farketmeyenlerde bu başlıkla birlikte adres çubuğuna sitelerini yazmaya başlayacaktır. Yılın son gününde google page rank güncellemesi yaptı.

Son zamanlarda şu page rank olayından hiç birşey anlamıyorum. Backlink, güncel yazı, seo vs. herşey yap pr1 versin dokunmadığın kıyıda köşede duran site 3-4 olsun bu google acaip bişi.

Umarım sitelerinizin page rank sonuçları umduğunuzdan iyi olur.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Pr3 sitemiz pr2 oldu google ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bir çok sitede gerileme olmuş. :(
Pr yükselecek derken düşmesi çok can sıkıcı oldu.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Evet arkadaşlar pr olayında çok şey değiştiğini bu güncellemedende anladık.
Örnek vereyim: dmoz ekli 1 yıllık sağlam backlinkli sitem pr1 oluyor, 3 aylık domain pr4 oluyor. Aralarında 2 fark var, pr4 olanda anlık online sayısı fazla ve sabit, alexa daha yüksek. Sadece infosu olan hiç index sayfası bile olmayan domain pr2 oluyor. Çok tezat ve garip ama herşey gibi bunuda çözeceğiz...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bende durumlar hep aynı :s

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Google dmozdan desteğini çekiyor yavaş yavaş selim, çünkü yayın politikaları ile ters düşüyor anladığım kadarıyla, örneğin dmoz tarzında çok kaliteli dizinler bulunuyor onlara güle güle derken dmoz' a hay hay demek ayıp oluyor benim düşüncem.
Bunun yanında editörlerin de site sahiplerine çektirdiklerini herkes biliyor artık e google bunu düşünüp ileride kendisi için kalitesiz bir ortam oluşturabilecek bir duruma da müsaade etmez sanırım. Ben böyle düşünüyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bu güncellemeden sonra yeni yıldan birşey beklemiyorum :p

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
umarım herkes için iyi olur. bendeki sitelerdede pek bir değişiklik yok sadece yabancı bir sitem pr3 olmuş alt sayfalarına kadar bolca pr almış.

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok tuhaftı bu seferki güncelleme, el bebek gül bebek baktığım siteler 1-2 de kalırken hiç ilgilenmediğim bir haftalık siteler pr 3 oluş.Üstelik bunların baclinki yokken pagerankı az olan sitelerin pr6-7 backlinkleri vardı.
onuda geçtim bi sitemin ana sayfası pr2 , fakat alt sayfalar pr 4....
acayip

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir sitede düşüş var, gerisi aynı veya artmış durumda.

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Farkedenleriniz vardır, farketmeyenlerde bu başlıkla birlikte adres çubuğuna sitelerini yazmaya başlayacaktır. Yılın son gününde google page rank güncellemesi yaptı.

Merhaba , bu mesajı görünce kontrol ettim pr1 olan bir sitemiz pr2 olmuş, pr2 olan bir sitemizde pr1 olmuş.

Google ne yapıyorsa doğru yapıyordur:)

domaincin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba , bu mesajı görünce kontrol ettim pr1 olan bir sitemiz pr2 olmuş

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
pr3 du 2 oldu ama onceden 2 k resim yukleniyorsa simdi 4 k resim yukleniyor, bir yerden alip bir yerden veriyor sanirim :)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim 9 senelik siteler perişan olmuş :) güncel içerik sanırım artık daha da önemli... pr 6 sitem pr 3'e düşmüş. gençlerin önünü açmak lazım hayırlısı...

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakket, pr almışız {{:
gözlerim yaşardı, ilgilenmediğm siteye pr .. :)

petworld

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav pr4 sitemiz 3'e düşmüş biz 5 beklerken.
güncel içerik var,sitenin forumu var iyi kötü işleyen, backlink kasıyoruz ara sıra, kodlar temiz, reklam yok, alman kurdu konusunda diğer web sitelerinden daha fazla ve kaliteli içerik var. ama gelin görün ki pr düşüyor.
tam sebebini bilen var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5