İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

32 megabit internet temmuzda geliyor

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
“Sabah’ın haberine göre Telekom´un, İnternet Servis Sağlayıcılara (ISS) uygulayacağı ´toptan´ fiyat, 16 megabit için 98 YTL, 32 megabit için 128 YTL. Internet Servis Sağlayıcılar (TTNet, Superonline, Smile gibi), bu fiyatın üzerine işletme, kâr ve diğer giderlerini ekleyecek ve hizmeti konut ve ofis müşterilerine sunacak. Internet Servis Sağlayıcıların, bu hesaplama kapsamında VDSL2 müşterilerinden (aylık) 16 megabit için 129 YTL, 32 megabit için 169 YTL ücret alabileceği belirtiliyor. Böylece 600 megabyte´lık bir filmi 32 megabit hızla 20 saniyede indirmek mümkün olacak “.evet arkadaşar yanlış bi hesap var.Habertürkten kopyalamıştım o bölümü.32 mbit hız ile 700 mblık bir film 4 dkda iner yaklaşık olarak.tabi filmi indirdiğimiz bilgisayarın bize saniyede 3.2 mb veri gönderebilen bi altyapısı olması lazım.

yazı burdan
http://www.alialtugkoca.com/arsiv/vdsl2-fiyatlari-aciklandi/

ama baya bir kaynak var

bide merak ettim bilgisayarımın saniyede nekadar veri yolaldığını nasıl öğrenebilirim:D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya o kadar hızı bir telefon kablosu ile verebileceklerini sanmıyorum fiber kablo hizmeti olan yerlere cagunluk vereceklerdir. bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5