İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

45 adet .in Domain ( Jenerik ağırlıklı ) Anlamlı, Seçme

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
S O N 1 G Ü N

L I S T E

ucretsiz.in
nerede.in
bizim.in
sinav.in
destek.in
kredi.in
sosyete.in
yatirim.in
hastane.in
eczane.in
acil.in
donanim.in
yasak.in
gizli.in
alsat.in
zirve.in
alanad.in
ilanlar.in
kredikart.in
isver.in
webalan.in
satinal.in
alis.in
satis.in
alinsat.in
sevis.in
servisler.in
satiliklar.in
kiraliklar.in
oyuncaklar.in
cocuklar.in
laptopsat.in
laptopal.in
dovizsat.in
dovizal.in
altinal.in
biletal.in
bilgisayaral.in
bilgisayarsat.in
ceptelefonual.in
ceptelefonusat.in
legalpararehber.in
yasakpararehber.in
yenimodelcep.in
televizyonlar.in

* Domainlerin tamamı isimtescil.net tedir.
* Takriben yarısı 12/2008 ve yarısı 01/2009 a kadar reglidir.
* isimtescil.net hesabınıza ücretsiz aktarılır.
* TOPLU SATIŞTIR. SATIŞA B U R A D A N KATILABİLİRSİNİZ.
* Henuz Asgari Fiyat Geçilmemiş olmasına rağmen Asgari fiyata çok yaklaşılmıştır.

Tekliflerinizi bekliyorum.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Domainlerin Satılmış Olması Lazım...

Bilgilendirirsen Sevinirim Üstâd :)

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
En son 740 YTL teklif verildi. Enteresan olanda o ki Asgari Fiyat 750 YTL idi. Kısmet işte bu işler.
icon7.gif

Yani tamamı duruyor domainlerin ve satılık, satış esnasında bikaç arkadaş çeşitli domainleri almak istediklerini söylemişlerdi. Onların tekliflerini alıp birer üçer neyse satabilirim.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu in domainlere neden bu kadar önem veriyorsunuz anlamadım? ama sektör domainleri hep işe yaramıştır iddiam devam ediyor. en azından kendim için.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
"KATILSANA" Teşekkür ederim.

"PhpMania" Öyle önem veripte abarttığımız yok aslında zira öyle olsa satmaz yada bu fiyatlara satmazdık yada çok daha ciddi rakamlara alıcı bulurduk. Neden almışız dikkat edilirse genelde tek teklime jenerikler seçilmiş buda seocu arkadaşlar için çok büyük avantajdır. Bir kısmı ise uzantısı ile uyumlu diye. Yani öyle popüler kelimeler vardırki uzantısı ne olursa olsun domain değerlidir sohbet - ucretsiz - bedava - destek - yasak - ilan vs... gibi

Kaptırdım yazıp duruyorum neyse Anlayan Anlamıştır zaten
icon7.gif

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel domainler var hayırlı satışlar :)

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"KATILSANA" Teşekkür ederim.

"PhpMania" Öyle önem veripte abarttığımız yok aslında zira öyle olsa satmaz yada bu fiyatlara satmazdık yada çok daha ciddi rakamlara alıcı bulurduk. Neden almışız dikkat edilirse genelde tek teklime jenerikler seçilmiş buda seocu arkadaşlar için çok büyük avantajdır. Bir kısmı ise uzantısı ile uyumlu diye. Yani öyle popüler kelimeler vardırki uzantısı ne olursa olsun domain değerlidir sohbet - ucretsiz - bedava - destek - yasak - ilan vs... gibi

Kaptırdım yazıp duruyorum neyse Anlayan Anlamıştır zaten
icon7.gif

r10 da nickim Hard_Love...

başlıklara yazarken artniyetle değilde mantıkla hareket etmek lazım. Sanırım yanlış izah ettim. .in uzantılı domain reglemenin mantıksız olmadığını izah etmemişim.

Türkiye'de kullanıcılar şimdiye kadar hep com/net/org görmüş. İn uzantılı domainleri aklında tutamıyorlar. Arama motorlarında gördüklerinde ise neredeyse tıklamıyorlar. Bunu bizzat biliyorum. Bu in uzantılı domainleri digitalpoint gibi forumlarda, sedoda satabilirsiniz. Ama satamazsınız, satılmaz demedim.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
r10 da nickim Hard_Love...

başlıklara yazarken artniyetle değilde mantıkla hareket etmek lazım. Sanırım yanlış izah ettim. .in uzantılı domain reglemenin mantıksız olmadığını izah etmemişim.

Türkiye'de kullanıcılar şimdiye kadar hep com/net/org görmüş. İn uzantılı domainleri aklında tutamıyorlar. Arama motorlarında gördüklerinde ise neredeyse tıklamıyorlar. Bunu bizzat biliyorum. Bu in uzantılı domainleri digitalpoint gibi forumlarda, sedoda satabilirsiniz. Ama satamazsınız, satılmaz demedim.

Ok, dostum sorun yok. Biz aldık sunduk alan alır almayan almaz. Öyle yada böyle bunların en az %70 i fiyatta uygun oldukça satılacaktır. Benim maksadım topluca elden çıkartmaktı ama olmadı, kısmet.

Bu arada ilanlar.in satılmıştı, listeden çıkarmamışım.

Diğer 43 tanesi halen satılıktır.

Mümkünse toplu tekliflerinizi değilse tek yada ilgilendikleriniz için teklifleriniz alabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi