İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

468x60 ve 88x31 banner www.Link100.net

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
http://www.Link100.net adresim için banner yaptırmak istiyorum. bana yardımcı olacak arkadaşlar bannerlerini buraya gönderebilirlerse sevinirm

Bannerler yollandıktan sonra http://www.Link100.net adresinin ana sayfasında özellinkler bölümüne koyulacaktır. en güzeli yapan ise Renkli olan özellinkler bölümüne eklenecektir.

Şimdiden Tşkler.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bana da böyle bi şey lazım link sitem için ama yardım eden yok galiba 468*60 ve 88*31 banner istiyorum banner yapan arkadaşların sitelerinin bannerlerini anasayfama koyacam bannerler siteye uygun olursa daha iyi olur

www.link-tr.com
[email protected]

H

Heryerdeyiz

Misafir
@Link-tr
Banner sitede ne kadar yayınlanacak + hangi boyut banner yayınlanacak?

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
120*60 olcak yapacağın banner e bağlı çok beğenirsem 2 ay kalır sıradan bi şey olursa 1 ay msn den konuşalım [email protected]

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkez kendi

beyler konuyu saprıtmayalım herkez kendisi konu açsın.
Link-tr kaç hitin varki bana kafa tutuyorsun

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amacım sana kafa tutmak falan değil ki nerden çıkarıyorsun sadece konu kalabalığı olmasın diye buraya yazdım konun saptığı falan da yok

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banner karşılığı ne kadar duracak linkler bu önemli. her türlü banner yapabilirimde şöyle renkli ve hit getirebilcek bir link verilmesini isterim ve süresi?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç ay tam olarak? banner sloganları ne olacak? bunları belirtirseniz bannerınıızı hazırlayacağım.

H

Heryerdeyiz

Misafir
Evet slogan ve yazılacakları belirtirseniz hazırlayabiliriz...

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani link sitesine yakışır yazılar yazın reklam vermke için kullanıcağım bu bannerleri. süre 2 aydır! günlük 100 çıkış sağlarım.

B

besturk.net

Misafir
iki ay dediyse merak etmeyin 2 haftada kaldırır...
benim pop-upu öyle yaptı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5