İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 EDU + 8 PARAVAN ve Onlarca DR - UR Değeri Yüksek Backlink Listesi Sadece 15TL!

dikmenofficial

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar, internet sitelerimize link alımı yaparak çeşitli dopingler sağlıyoruz. En büyük sorun ise link alımı yapacağımız siteler.
Tam da burada sizinle bu listeyi paylaşıyorum.

Liste İçeriği
5 Edu Uzantılı Siteden Yorum Backlink
Paravan Blog Açabileceğiniz 8 DR ve UR Değeri Yüksek Site
20 Adet Yorum Backlink Alabileceğiniz DR ve PR Değeri Yüksek Site

Toplam 33 ADET backlink alabileceğiniz site listesi!

Bu liste ile ne yaparım?
- Edu uzantılı sitelerin link gücünden hepimizin haberi vardır, listedeki edu uzantılı sitelerden link alarak sitenize güç katabilirsiniz.
- Listede bulunan 8 adet paravan blog sitesinden blog oluşturarak sitenize link sağlayabilirsiniz.
- 20 Adet DR ve PR değerleri yüksek sitelerden yorum backlink alarak sitenizin sıralamalarını yükseltebilirsiniz.

Önemli Not: Arkadaşlar ben sadece sizinle listeyi paylaşıyorum.

Nasıl yaparım?
Tek yapmanız gereken biraz vakit ayırıp bu değerli backlinklerden almak. Yorum yaparak, paravan site oluşturarak bu değerli linklerden elde edebilirsiniz.
Aşağıda bu linklerin DR ve UR değerlerini görebilirsiniz.
Tüm bu yapacağınız işlemler 2 saatinizi ya alır ya almaz.
Ayrıca bu işlemleri günlere de dağıtabilirsiniz.

Listede bulunan 33 sitenin DR ve UR değerleri:

abef5ca1d437190d969235e8816bb3a5.png

Bu listenin fiyatı sadece 15 TL! (Herkes yararlanabilsin diye, kısa süreliğine!)

Ödeme Yönteml
Ziraat Bank

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5