İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 $'ı geçince...

M

Metalirik

Misafir
Merhaba,
50 $'ı geçince bu ay sonu hesaplar kontrolü sonrasımı pin kodu postalanmakta, yoksa 50 $'ı geçtiğim gün ertesi günlerdemi pin kodu postalanır ?
Bu işlem süreci nasıldır ?

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 $ı gectiğin gunden 1 ve ya ikigun sonra pin adresine yoollanır..

M

Metalirik

Misafir
Teşekkürler evocel, ben şey sanıyorum bu ay sonu beklenir de hesap ödeme geçmişine geçince kazançlar olarak sonra postalanıyor. Yanılmışım demek, tekrar teşekkürler bilgi için :)

M

Metalirik

Misafir
50 $ ı geçince, adresime postalanması anladıgım kadarı ile 1-2 gün içinde gerçekleşiyor doğru değilmi?
birisi özel mesaj çekmiş ay sonu postalanır demiş hangisi dogru ;)

M

Metalirik

Misafir
Geliş süresinin 30-40 gün arası olduğunu biliyorum webkolik, kafamı kurcaladıkları nokta şu bugün mesala ayın 15i 50 doları geçtim.
pin kodu gönderimi için ay sonu mu bekleniyor, yoksa bu 1-2 gün içinde postaya verilip gönderiyorlar mı ?

M

Metalirik

Misafir
50 $'ı hesabım ulaşmış. Şimdi adsense panelimde veya e-postama herhangi bir bilgilendirme pin kodu postalandı vs. gibi mesaj uyarı diye birşey alacakmıyım bu 1-2 gün içinde arkadaşlar?
Nasıl oluyor?

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hyr arkadasım hic 1 uyarı vs. almayacaksın direk yollayacaklar posta ile zarfını zarfın icinde pin kodun olacak ve pin kodunu adsense hesabındaki söz konusu yere girmen gerekecek.

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evocel' Alıntı:
hyr arkadasım hic 1 uyarı vs. almayacaksın direk yollayacaklar posta ile zarfını zarfın icinde pin kodun olacak ve pin kodunu adsense hesabındaki söz konusu yere girmen gerekecek.
adsense hesabından ödeme gecmisine tıkla orda Pin girmeni isteyecektir

En son şu tarihte PIN'iniz yaratıldı:
11.Ağu.2005

AdSense'i kullanmaya devam etmek için şu tarihe kadar PIN kodunuzu girmeniz gereklidir:
11.Ağu.2006

Şu tarihte ya da ondan sonra yeni bir PIN isteyebilirsiniz:
25.Ağu.2005

Gibi Bilgiler Olacaktır. Kolay Gelsin..

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt benimkide 50$ olmuş ne yapmamız gerekiyo. benim bildiğim zaten 100$ ın altında çek gelmiyo ama ????

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5