İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 Gb - 250 Gb Reseller / 20 YTL ! Hemde Türkiye Lokasyon !

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 Gb Web Alanı + 250 Gb Trafik = 20 YTL *

50 Gb web alanı ile 250 Gb trafik reseller paketimizi benzer kampanyalardan aksine yurt içi sunuculardan sağlanan bu hizmet sizlere aylık 20 YTL ' ye sunuyoruz.

- 50 Gb web alanı
- 250 Gb Aylık Trafik
- Sınırsız mail hesabı
- Sınırsız ftp hesabı
- Sınırsız domain hesabı
- Sınırsız sub-domain hesabı
- Sınırsız MySQL veritabanı
- Yurt içi sunucularda barınma( Nis/Ni )
- Linux / CentOS
- WHM reseller yönetim paneli
- cPanel hosting yönetim paneli
- PhpMyAdmin MySQL veritabanı yönetim paneli
- Özel ns adresleri kullanma izni
- Safemode On genel ayarlı sunucular **

Barındırılacak sunucularda minimum konfigurasyon ;
Core2duo E6600 4 MB Cache
4 Gb Ram

** Joomla ve benzeri scriptlerde bildirildiği takdirde o hosting'in safe mode kapatılır.
* 20 ytl fiyatı aylıktır.Sunucularda absürt,*****,mp3,film vb illegal içerik barındırmak kesinlikle yasaktır. Farkedildiği takdirde bildirmeksizin suspend veya terminate edilir. Site başına düşen cpu kullanım hakkı %3 olup maksimum %5 e kadar müdahale edilmemektedir. Bu sınır geçildiğinde otomatik olarak sistem suspend edilir. Bu değer belirtilen sınırın altına indiği takdirde otomatik olarak sistem açılır. Ödemeleri geçen hesaplar bildirmeksizin otomatik olarak suspend edilir. Ödeme ilgisinden 2 ay suspend olarak kalan hesap terminate edilir. Bildirilmeyen (e-posta yada ticket yoluyla) ödemeler işleme alınmayacaktır.

Nasıl Alabilirim ?

Banka hesap numaralarımıza ( Hesap Numaralarımıza Aktif Bilişim - Professional Needed For Internet Services adresinden bakabilirsiniz. ) 20 ytl ücreti aksettirdikten sonra [email protected] mail adresimize alttaki örnek mail şeklinde mail atınız.

__________________________________________________ _________
Konu :
Mail ;

Ücretin Gönderildiği Banka :
Havale/Eft açıklama yada dekont yada dekont çıktısı resim
İsim :
Soyisim :
Mail :
Telefon :
Domain :
__________________________________________________ _________

Mail bize ulaştıktan 24-48 saat içinde hesabınız belirttiğiniz domain adına açılarak hesap bilgileri gönderdiğiniz maile cevap olarak bildirilecektir. Uygun konumda olan sunuculardan ip adresleri veya ns adreslerimiz aynı mailde belirtilip kendi ns adreslerinizi kullanabilirsiniz. Ödeme yaptığınız gün her ayın aynı günü sizin ödeme gününüz olarak kayıtlara girilecektir.

İletişim

- mail : [email protected]
- tel : 0 258 213 15 50 ( yakında )
- cep / sms : 0 555 728 31 59
- Aktif Bilişim - Professional Needed For Internet Services

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5