İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%50 indirim - Gercekten ;)

T

themaniac

Misafir
logo.png

www.IKRAHOSTING.net

BU INDIRIM SALLAMA DEGIL GERCEKTIR ;)
Bunu su yuzden soyluyorum. Genelde fiyatlar bir sisirilir sonrada indirim yaptik gelin derler. bizim fiyat sabit duruyor ama IKRA Hosting olarak ozel bir gune ait tek gunluk indirim yapacagiz. Asagidaki fiyatlarin hepsinde %50 yapilacaktir. Normal fiyatlarin yazili oldugu konumuz ise budur:
http://forum.iyinet.com/hosting-ali...-fiyat-yuksek-trafik-l-2-host-sadece-1-a.html

IKRA Hosting'i uzun zamandir duymuyorduk diyebilirsiniz cunku iyinet'te uzun suredir konu acmamistim hosting icin. Ve genelde okullar ve kurumlar ile calistigimiz icin onlarla mesguldum. simdi biraz daha zamanim oldu ve burada yeniden bir konu actim. ancak yeniler yada bilmeyenler icin tekrardan belirtmis olayim:
IKRA Hosting Amerika lokasyonu webhosting ve domain hizmeti veren ve merkezi Tayland'da olan bir sirkettir. Genel acilma amaci okullar ve ogrencilere uygun fiyata webhosting hizmeti saglamak olup suanda 4 ayri ulkede hizmet vermektedir.

Yeni bir konu acmadan once paketlerimizi de yeniledik. trafik yani bandwidth 5 kat arttirildi.

PAKETLER:

500MB Alan 7.5 GB Trafik - 21$/YILLIK
1000MB Alan 15 GB Trafik - 29$/YILLIK
3.5GB Alan 50 GB Trafik - 33$/YILLIK
10GB Alan 150GB Trafik - 39$/YILLIK
150GB Alan 1 TB Trafik - 55$/YILLIK
Limitsiz Alan Limitsiz Trafik - 83.88$/YILLIK

30 gun icinde sorgusuz sualsiz para iadesi. %99.9 Uptime garantisi. Turkce Cpanel. Webalizer, Fantastico (Tek Tikla Hazir Kurulum), FTP Hesabi, Email Hesabi, Cron Job ve daha bir cok sey kontrol panelimizde mevcut.

Daha fazla bilgi icin [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5