İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 siteye text reklam verilecektir

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 siteye tex reklam verilecektir.. vereceğimiz fiyat 10 ytl dir. pr tercihimiz en az 4 tür . sitemiz sohbet ağırlıklı genel portaldır absürt vs vs değildir ilgilenenler mesaj yada pm atabilir. iyi çalışmalar.

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam

Bazı sormuşlar tex reklam kaç kelime diye buradan açıklık getirmek isterim. reklam sadece 1 kelime tşk iyi çalışmalar.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atilan her PM e cevap veriyor musunuz ? Yoksa sadece olumlu baktiginiza cevap veriyorsunuz ?

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam

Eglence-Siteleri' Alıntı:
Atilan her PM e cevap veriyor musunuz ? Yoksa sadece olumlu baktiginiza cevap veriyorsunuz ?

Aşırı mesaj geliyor bir tek buraya değil başka yerlerede yazdığımız için. herkesin tek tek hesap nosunu almak vs vs biraz güç. onun için her gelen mesaja pm atamıyorum üzgünüm zaten şuan 42 oldu anlaştığımız sayı son 8 kaldı .

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GizliKral' Alıntı:
Aşırı mesaj geliyor bir tek buraya değil başka yerlerede yazdığımız için. herkesin tek tek hesap nosunu almak vs vs biraz güç. onun için her gelen mesaja pm atamıyorum üzgünüm zaten şuan 42 oldu anlaştığımız sayı son 8 kaldı .

Eglence-siteleri.com pr4 olan kategoriler var ana sayfa 3. Düsünür müsünüz

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam

Hesap nolarını aldığımız arkadaşlarla anlaşmış bulunmaktayız . pm atamadıklarım yada pm lerine cevap veripte cevap alamadıklarım kusura bakmasınlar aşırı talep oluştu.50 site sahibi ile anlaştık ilginize tşk ederiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5