İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

7 Sağlam Domain Toplu Satış ! ( Jenerik Domainler ve diğerleri )

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainler ;

Marmaray.net (100 yılın projesinin domaini. Projenin birkaç sene içerisinde hayata geçmesi bekleniyor.)

Portfoy.org (Jenerik ve sektörel bir domain. Herkes'in kendi portföy'ünü yayınlayabileceği bir sistem düşünüyordum fakat olmadı.)

Resepsiyon.org (Jenerik ve Tatil siteleri için ideal bir domain.)

istanbuldan.net (.com .org .biz gibi uzantıları dolu. Istanbul ile ilgili herşey yapılabilir.)

Hileler.org (Şuanda 50 içerik attığım sitesi bulunmakta. Backlink kastım. "hileler" aramasında ilk sayfa ile ikinci sayfası arasında yeri değişmekte. Sitesi 1 haftalık olmasına rağmen "hileler" aramasında üst sıralarda.)

Hayatimizfutbol.com (Projelik futbol domain'i. Futbol haberlerini son dakika transferlerini kapsayan bir portal düşünerek almıştım.)

Fontlar.org (Yabancı font siteleri günde yüzbinlerce hit alırken , türkçe güzel içerikli bir site yaparsanız domain zaten keyword aramalarda güzel yerlere gelebilirsiniz)

domainler.jpg

* Registar : isimtescil.net

* Transfer Ücreti :yok

* Minimum Fiyat: 200 YTL

* Başlangıç fiyat: 200 YTL

* Minumum artış: 10 YTL

* Bitiş Tarihi : Son tekliften 48 saat sonra.

Büyük hayaller ile aldığım domainlerimi satıyorum. Gerçekten hepsi beğenerek aldığım domainler , kaldı ki birkaç tanesi jenerik. Proje'mi alacağım tek domain üzerinde yapılandıracağımdan dolayı bunları satma kararı aldım..

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satılmaydıysa Portfoy.org ve Resepsiyon.org domainlerinin fiyatlarını alabilirmiyim ?

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbuldan.net'e karşılık bir domain verilmiş. aktarım gerçekleştirilmiştir. hızlı alışveriş için tşk. ;)

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aykan 'a istanbuldan.net verilmiştir. Karşılığında bir domain alınmıştır.

Sorunsuz takas için teşekkür ederim Aykan ;)

" yokyemez " konumu kirletmekten vazgeçmeyeceksen burdanda banlanacaksın bence , mod'lar gerekeni yapacaklardır eminim..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
konu dışı

konu dışı bütün mesajlar silindi. satışa devam edelim ,

hayırlı satışlar...

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fontlar.org satılmıştır..

Kalan domainler için makul teklifi olanlar p.m atabilir.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5