İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

78901.com satılık

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar,

su davetiyeli arkadaslik sitesi yapmak icin bu domaini aldım. ama maalesef bütünleme sınavlarına hazırlık yuzunden pek vaktim kalmiyo site yapmaya.

domaini almak isteyen arkadas warsa bana pm atabilir ya da msn den ulasabilir.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhangi bir anlami yok. sadece akılda rahat kalabilen (bence) bi domain.

bunun gibi sadece 5 basamaklı rakamlardan olusan domainlerle kurulan arkadaslik siteleri war we baya da tutuyolar.

ben arkadaslik sitesi yapmayi dusunuodum ama alcak arkadas istedigi sey yapabilir :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama onun anlamı posta kutusu numarasıydı 80630 (gerçi post kodları değişti)

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kulaga hos geldigi icin aldim. herhangi bi konu ile baglnati yapmadim.

yapilmasina da gerek yok bence. bi domainin ilgi cekebilmesi icin illlaki bi seyle baglantili mi olmasi lazim??!

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
usekes' Alıntı:
bi domainin ilgi cekebilmesi icin illlaki bi seyle baglantili mi olmasi lazim??!

Baglantili oldugu konuda yuksek fiyatla satis icin en kisa cevap : Evet.

Ama sen emek harcayip 78901.com 'u katma degeri yuksek domainler arasina koyarsan yine amacina ulasirsin.

Su an icin "hicbir seyle" baglanti kurulmadigi icin, sende kalmasi daha uygundur.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MoD' Alıntı:
Baglantili oldugu konuda yuksek fiyatla satis icin en kisa cevap : Evet.

Ama sen emek harcayip 78901.com 'u katma degeri yuksek domainler arasina koyarsan yine amacina ulasirsin.

Su an icin "hicbir seyle" baglanti kurulmadigi icin, sende kalmasi daha uygundur.

degerli tavsiyen icin saol!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5