İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

8-0 İngilizler'e tişört oldu

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
49978.jpg

Beşiktaş'ın tarihi yenilgisi İngilizlere tişört oldu. İşte o tişört...

Salı günü İngiltere’nin Anfield Road Stadı’nda Liverpool ile Beşiktaş arasında oynan tarihi maçın yankıları devam ediyor.

Siyah beyazlı temsilcimizin 8-0 kaybettiği maçla ilgili olarak İngiltere’nin spor malzemesi üreticileri, tişört satışlarına başladı.

Üzerinde "8-0 Şampiyonlar Ligi Rekoru" yazılı tişörtleri internet üzerinden taraftarlar ile buluşturan bir İngiliz firma tişörtleri 12.99 sterlinden (26 dolar) satışa çıkardı.

taraftar.jpg

Dünyaca ünlü açık artırma sitesi ebay.com’da ise Beşiktaş filelerini 8 defa havalandıran 4 futbolcunun imzalı posterleri var.

Posterin üzerinde Liverpool’un kaptanı Steven Gerrard, Ryan Babel, Peter Crouch ve Yosi Shai Benayoun’un gol sonrası sevinci görünüyor.

Her birinin imzasını taşıyan Liverpool posterinin ebay.com adlı internet sitesindeki fiyatı ise 10.5 dolar.

FENERBAHÇE DE 6-0'I TİŞÖRT YAPMIŞTI

Türkiye de futbol karşılaşmalarıyla ilgili olarak esprili tişörtlerin basılması Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynan maç sonrasında başlamıştı. Geçtiğimiz yıllarda Galatasaray’ı 6-0’lık skorla yenen Fenerbahçe, bu tarihi maçı taraftar ürünlerine taşımıştı. Üzerinde 6-0’lık skorun bulunduğu tişörtler bastıran Fenerbahçe önemli satış rakamları elde etmişti..Jeanfb firması da 6-0’lık skoru bir modelinin ismi yapmıştı. Özellikle kadın Fenerbahçeli taraftar 6-0 jean’leri Galatasaray-Fenerbahçe maçlarında giyerek, söz konusu skoru hatırlatmaktan çekinmemişti.
_______
ah beşiktaş ahh

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Biz onları yendik onlarda bizi yendi.Doğal bişey... 0 çekenler utansın :D

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Biz onları yendik onlarda bizi yendi.Doğal bişey... 0 çekenler utansın :D

Yazdıklarınızı konuyla bağdaşdıramadım ?. Sen git 8 gol ye sonra diş çıkar oldu. Onları siz yendiniz evet. Ama onlar sizi yenmedi. Rezil etti.

Biraz kapsamlı düşünelimde yazalım. Konuların altına , konuyu ilk mesajda saptırmanın yoldan çıkarmanın alemi nedir anlamış değilim.

8-0 , ingiliz firma iyi düşünmüş bu mantığı ticaret nede olsa. Alan vardır baya. bol satışlar diliyoruz.

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gayet normal, prof. bakmak lazım adamlar dev bütçelerine rağmen ek gelir peşindeler.Oldukça prof. bir yaklaşım.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dünyanın 8. harikası diye geçiyor bu iş :) bu arada macı falan bos verin adamlar futbolda 8 atıyorlar peki sanal alemde kaç atarlar sizce bize?

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla 0 çekmek bana göre 8 yemekten daha iyidir.
Keşke 0 çekseydinizde türkiyeyi bu kadar rezil etmeseydiniz :(

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vallaahi onlar yenildi Besiktaslılar Dalga Konusu Oldu Üzücü ve Sinir Bozucu Bir Durum Kimsenin Tabelasına Vermesin Böle Skorr

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
7-0-4-9-7 fenerbahçenin şampiyonlar liginde aldığı puanlar artık birileri sussa bu konuda konuşmasa?

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tişörtlerden Türkiye'de satılsada alsak, ne biçim Türksünüz felan demeyin, 8-0'ın milliyetçilikle ne alakası var ? İnsanlık ayıbı bu :D

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yoktur cunku beşiktaş bence onların gozunde onemlı bır takım değildir diye tahmin ediyorum.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Niye bol satışlar diliyosun.Liverpool sana sattığı formadan komisyonmu veriyor.. :)

Bükemediğin bileği öpeceksin. Yenilen pehlivan güreşe doymaz mantığı yok bende. Adamlar atmışlar paşalar gibi 8 tane. Bırakta kazansınlar şimdide. Beni enterese eden bir mevzu yok ortada.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Seni enterese eden bişey yoksa bol satışlar niye diliyosun... ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaşı sevmiyorum gerçekten. Taraftar yapısı yüzünden özellikle. Galatasaray daha büyük düşmanımız ama en azından rakip olarak görebiliyorsun, oturup karşılıklı konuşabilirsin. Ama hakaret ya da başka bişey değil, ciddiyim, beşiktaşlıların çok çok büyük bir yüzdesi futboldan hiç anlamıyorlar..

Biz sizi her maç yeniyoruz diyorlar, bizden 1 kere daha fazla yenmişler. Avrupada daha başarılılarmış, Liverpool dan 8 yemekten daha kötüsü Leeds ten 6 yemektir, Barçadanda 5 yiebilirsin. Ama tutupta bize laf atmayın. Zaten tüm kozlar bizde. Nasıl bir mantıkla haala 0 çektiler denilebiliyor. Gerçekten komik..

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beşiktaşı sevmiyorum gerçekten. Taraftar yapısı yüzünden özellikle.
Çoğunun serseri olduğunu, kaybetdecek bir şeyi olmadığını herkes biliyor.Adamlar kavga etmek için maça geliyorlar.
Bu fenerde, galatada yok mu? var ama tek tük.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
5 sene sonra dünyanın herhangi bir yerinde şampiyonlar liginde 0 puan alan takımı sorun kimse hatırlamaz ama şampiyonlar liginde 8 gol yiyen takımı her zaman hatırlayacak birileri olacaktır.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Liverpool Şampiyonlar ligi şampiyonu ve final oynamış bir takım, 8 abartı bir rakam ama liverpool - fb oynasa sonuç ne olurdu merak ediyorum?!
Liverpool'u yenen BJK hiçbiryerde büyütülmedi normal karşılandı adı bile edilmedi, fark yedi herkes hurra üstüne bindi tecavüzcüler gibi gazetelerde futbolcuların gözüne bant bile çekildi. oHA dedim başka birşey diyemedim. Siz o bantları alında arka manşetlerde taşıdığınız çıplak mankenlerinize, iç sayfalarınızdaki magazin adı altındaki kimin eli kimin şeyinde haberlerine, müjde ar'ın gazozumu bedri açtı diye attıgınız manşetlere, sağlık köşesinde ilaç reklamı yaptığınız, ekonomi köşesinde holdinglerin reklamını yaptığınız sayfalara atın..
Adı sanı duyulmamış ülkenin takımından kendi sahasında yenememiş GS'ye, pendiklerden daha bir kaç seneye kadar ŞL'de önüne gelenden 5-6 yiyen fb'nin yenildiği takımları irdeleyin.
Birde Liverpool'a bakın, sonra karşılaştırın. Sonra siz Liverpool denk gelse idi 15mi, yoksa 25mi yerdiniz bir matematik hesabı yapın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5