İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

8 GB Sony USB Bellek = 49$

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 Mayıs Tarihine kadar Derecemarket.Com 'a üye olan tüm üyeler
15 Mayıs - 20 Mayıs tarihleri arasında verecekleri siparişte ;
8 GB Sony USB Belleğe sadece 49$ ödeyerek sahip olabilecekler !...

http://www.derecemarket.com

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
senmi satıyosun orjinal mi bunlar nerden getiriliyolar diye sorsam kızmassın dimi:)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz suriyede bulamadık 4gb dan fazlasını :D hangi ülkeden geliyor size bu bellek aceba?

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anlama ama bu sitedeki ürünler kaçakmı? Bazı ürünlerin fiyatı çok ama çok ucuz geldi bana ürünler nereden gelmektedir ?Garantisi varmı?

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ürünlerimizin hiçbirisi Kaçak ve/veya çalıntı ürün değildir.
Tamamı faturalı üründür.

Sitemizde mevcut ürünlerimizin %95'lik bir kısmını Türkiyede bulunan Disbritör firmalardan temin etmekteyiz. Arada Ana toptancı ve Toptancı olmadığı için ve bizim de hesabımızda milletin cebindeki son 4$'ı bile almak olmadığı için çok düşük kar marjları ile bu satışları yapıyoruz.

Sitemiz Temmuz başından itibaren %5 indirime daha girecektir. Malum ki gerekli alış kotalarımızı tamamlamadan bu işlemi başlatamıyoruz.

USB Bellek Suriyeden veya herhangi bir arap ülkesinden gelmemektedir. %5'lik ürün grubuna dahildir ve kendi disbritörlüğümüz altında bu ülkeye getiriyoruz. Birçok firma gibi %200 kar marjı ile satmak değil hedefimiz.

Allah nasip ederse bu ülkede daha çok süprizlerimiz olacak :)

Nerede ise asgari ücrete eşitlenen 8GB USB bellek fiyatları ile başladık buna sanırım. Çıktığımız bu yolda başımıza bir iş, kaza, bela gelmezse 550$ (KDV Dahil) gibi rakamlara Conreo Laptoplar çok yakında !.

Son olarak tüm ürünlerimiz faturalı olduğu gibi disbritör firmanın belirlediği süre (2-5yıl) garantilidir. Disbritörlüğünü kendimizin yaptığı ürünlerde (şu an için sadece USB Bellek) garanti süremiz 2 senedir.

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8 GB Sony USB Bellek ile ilgili bir link rica edebilirmiyim? Gerçekten merak ettim bu ürünü

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix hocam akakce pazarparite gibi sitelere kayıt olursan bu pazara saglam gırıs yaparsın benden bır trick olsun

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++ kardesim azicik "turkish" , mk++ 'dan sana bir "ipucu". mk++ da onu demek istedi zaten

GAVURCA DENETLEYICISI :)

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ürün özellikleri henüz elime ulaşmadığı için yanlış bilgi vermek istemiyorum. Çindeki üretici fabrika sanıyorum ki 2-3 güne kadar bize bilgileri gönderecektir. Bende ilk iş burada hepinizle paylaşacağım.

Teşekkür ederim görüş ve önerileriniz için.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlıs anlamayın cin deyince geldi aklıma. cinde üretilen bir sürü sonyler mevcut. siz distribitörden değil de cinden aldıgınız icin soruyorum. gelecek sonyler bildiğimiz gerçek kaliteli sonyler mi yoksa cakma sonyler mi? cunku bir arkadas daha once de yazmis ben bulamadm 8gb siz nereden buldunuz diye..

amacım yanlıs anlasımlasn bende almak istiyorum gercek sonyse.

H

Hazar

Misafir
Selamlar. Satanın da işini baltalamak gibi bir niyetim yok, ancak bildiklerimi yazmak zorundayım.
http://www.sony.net/Products/Media/Microvault/product.html

Sony'nin 8GB'lik flash diski 2 modeldir ve Microvault serisidir. Modellerden biri HDD barındırmaktadır, diğeri ise bildiğimiz çubuk şeklindedir. Şekli şemali de linkteki gibidir. Fiyatı da 106 dolar civarıdır:
http://www.bizrate.com/memorycards/sony-micro-vault-8-gb-flash-drive--pid417997064/

Türkiye'de satılan Sony marka MP3 çalar, hafıza kartı, kulaklık ve flash disk ürünlerini satın alırken EKSTRA derecede dikkat göstermeniz ve SONY.COM adresinde bulunan resmi ile aldığınız aleti karşılaştırmanız, ne aldığınız konusunda size bir fikir verecektir. Ayrıca konu sahibi arkadaş da linkini verdiğim cihazın aynısını getiriyorsa (ki Çin'den biraz zor) o fiyata hemen alabilirim.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Ürünümüz çin malı değildi lakin gelen testerlarda Quality seviyesini beğenmediğimiz için iptalini istedik.

Kingston ve Toshiba markaları için girişimlerimiz sürüyor. En kısa zamanda bilgi vereceğim. Ayrıca sattığımız/sitemizde satılan her ürün minumum 24ay garantilidir. (Disbritör + Üretici)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5