İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

80 centim nereye gitti?

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben adsense hesabıma 1 saat önce baktığımda 50 küsür gösterim 7 tık ve 1.70 $ gösteriodu. şimdi gösterim 180(autohitsden kaynaklanan artış normal) 7 tık ve 90 cent gösterio:S google paralarını geri mi alıo:) neden olmuş olabilir.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
her tıklamada aynı parayı yazcak diye bişi yok adsensede ziyaretcilerin düşük miktarlı reklamlara tıklamış olabilir o şekilde yine düşük miktarlı reklam yayınlanmış olabilir sitende

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr download anlamadın galiba 1 saat önce 7 tıka 1.70 usd almıs aynı gun içinde hesap 0.90 usd ye düşmüş :(

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kocaman google benim 80 centime mi kaldı yahu:D

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hayır google paranızı yemiyor. Sürekli adsense hesabınıza girip kaç lira oldu kaç lira oldu diye bakıyorsunuz. Bu yüzden cache sorunu oluyor ve daha önceyi gösteriyor. Bu durumda şifrenizi başka bir arkadaşınıza verirseniz ve bakmasını isterseniz o yüksek olanı görecektir. Sizin görüntü de cacheleri vs silerseniz düzelecektir. Düzelmese bile bir süre sonra yükselecektir . Yani öncekinden de yüksek olacaktır . Olay bundan ibaret. Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5