İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

9 Yıllık Teknoloji Sitesinden Tanıtım Yazısı 5 TL Banner 9 TL

teknobilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Vps sunucuya geçtiğim için ve seo çalışmaları yaptığım için masraflarım arttı, bunun için tanıtım yazısı fiyatını 5 TL'ye indirdim. Site, teknobilim.net . İncelemek isterseniz girip yazıların ne kadar özgün ve güncel olduğunu görebilirsiniz. Bu işi artık profesyonel olarak yapmaya karar verdim.

Sitem twitterda yazı paylaştığımda yetersiz CPU ve diğer kaynaklar yüzünden çöküyordu bunun için Vps sunucuya geçtim böylelikle sitem çok fazla kullanıcı kaldıracak seviyeye çıktı.

Site yaşı: 9
Açılma Hızı: 0,67 Sn
Ödeme: PAYPAL
Özgünlük: %100 Özgün İçerik

Ayrıntılı bilgi için site analiz yapabilirsiniz. Tüm istatistiklerim yükseliş göstermekte. Twitterda da link paylaşmaya devam ediyorum. Güncel ve aktif bir sitedir, tanıtım yazısı veren herkes backlinklerimin ne kadar kaliteli olduklarını ifade ediyor.

Bu son zamanki istatistik grafiğim, Vps sunucuya geçmemle birlikte düşen hitlerim toparlanmaya ve artmaya başlamıştır.
23t01lf.jpg

Yeni: Bir sonraki gün..
23r9zi8.jpg

Bir sonraki gün:
2b2zbs.jpg

Sadece 5 TL'ye ilerde çok traj yapacak olan blogumdan yazı alma fırsatını kaçırmayın.

YENİ: BANNER alanı yerleştirdim bloguma, 9 TL gibi süper bir fiyata aylık kiraya veriyorum. Lütfen inceleyin.

Herkese Teşekkürler

alpgun1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu lınkıyle site adresi pm alabilirmiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi