İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ABD üniversitesinde dehşet

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[imgl]http://extras.mnginteractive.com/live/media/site36/2007/0416/20070416__bn16vtech1_200.jpg[/imgl]ABD'nin Virginia Tech Üniversitesi'nde düzenlenen silahlı saldırıda, aralarında saldırganın da bulunduğu en az 22 kişi öldü, 21 kişi de yaralandı.

Polis açıklamasında, silahlı saldırganın, kampüsteki yatakhanede ve daha sonra mühendislik binasında ateş açtığı bildirildi.

Açıklamada, ancak saldırganın, ödürülmeden önce 21 öğrenciyi öldürdüğünü ve 21'ini yaraladığı kaydedildi.

Teksas eyaletinin Austin kentindeki Teksas Üniversitesi'nde, 1 Ağustos 1966'da bir saldırganın kampüsün merkezindeki bir kuleye çıkarak ateş açması sonucu 13 kişi ölmüş, 31 kişi yaralanmıştı. Saldırgan, 1 gece önce de önnesiyle eşini öldürmüştü.

internethaber.com

[iyinet: resmi ben ekledim]

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnsanlığın başı sağ olsun diyelim (bilimle uğraşak kişilerin kaybı kötüdür)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5