İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ACİL YARDIM

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kısa sürede bu sorunu çözmem gerekli.site adresini browsera yazıp enterladığımda"Direct Access to this location is not allowed. " yazısı çıkıyor siteyi 3 kez silip tekrar yüklemiştim(joomlayı)bidaha yapmak istemiyorum.
yardımcı olmanızı bekliyorum içeriden yanlışlıkla bişeyi kapatıncamı bu uyarıyı veriyor? hiçbir bilgim yok bir anda işte adsense kodlarını yapıştırmaya çalışırken oldu. lütfen yardımcı olun....

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya şimdi sorunu çözdüm ama ne alaka anlayamadım forumda "mod_html" verilmişti bende indirdim siteye ftp ile attım normal kontrol panelinde çalışıyor ama oreview diyince site çıkmıyo.bu mod tamı bişey var yoksa benmi bişeyi beceremiyorum?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ya şimdi sorunu çözdüm ama ne alaka anlayamadım forumda "mod_html" verilmişti bende indirdim siteye ftp ile attım normal kontrol panelinde çalışıyor ama oreview diyince site çıkmıyo.bu mod tamı bişey var yoksa benmi bişeyi beceremiyorum?

mod_html modülünü neden kullanma ihtiyacı duyuyorsunki ?

joomla genel ayarlardan yazı editörünü basit editör olarak ayarla modüllere gel yeni bir tane oluşturde. Zaten boş editör gelecek istediğin html kodunu buraya yapıştır kaydet çık. Bu kadar basit.

not :Gelişmiş editöre aldığın zaman tekrar bu modülün içine girip herhangi bir oynama yapmasan bile kaydet butonu ile çıkarsan modül çalışmayacaktır.

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok sağol saget joomla bölümüne komple sen bakıyorsun galiba:)
paylaşımların için çok sağol.
bazen çok basit bişey oluyo sitede çözemiyorum.forumada paso yazınca kendimi sorunlu biri gibi hissediyorum:)
msn'in varsa ekleyebilirmiyim.küçük soruları oradan sorarım(mümkünse)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5