İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Activate Account ilgili bir soru ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşalar paypal hesabıma daha kredi kartı bilgilerini girmedim ve hesabıma sedo'dan para geldi onu accept yaptım.

Hemen kredikartı bilgilerimi girsem gelecek ekstreyi beklemeden bu paypal'daki paramı kullanabilir miyim ?

Yoksa ekstre geldikten sonra ekstrede yazan kodu girdikten sonra mı işlem yapabiliyorum?

Birde paypal'danbir mail geldi para yattığını 30 gün içinde .... gibi bir mesajda geldi.

Bu konuda forumda araştırma yaptım ama sorumun cevabına ilişkin tam bir bilgi edinemedim.

Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.

Teşekkürlker...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Islem yapabilirsin, ama limitli. 30 gun icinde odemeleri kabul etmezsen gondericiye geri doner. Limitin ancak guvenlik kodunu girince kalkar.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
o zaman ben şimdi kredi kartı bilgilerimi girsem paypaldan hesabıma gelen parayı kullanarak (kredikartını değil) domain ... falan alabilirim.

doğru değil mi ?

daha sonra ekstredekikodu girincede kredi kartından çektikleri parayı paypal hesabıma koyacaklar...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen dediğin gibi arkadaşım... 250$ limitli işlemlerin bildiğim kadarıyla limit değiştimi bilmiyorum... ama extrende gelen(interaktif banka olayını kullanıyorsan internet üzerinden extrene ulaşabilirsin yani hemen onaylayabilirsin hesabını) kodu girerek limiti devre dışı bırakıp verify hesaba kavuşuyorsun... ama çektikleri parayı yatırıyorlarmı bilmiyorum benimkini yatırmadılar :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
yardımcı olan tüm arkadaşalara çok teşekkür ederim.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arakadaşlar şimdi bir sorum daha var. c.c. bilgilerin girdim 1.95$ çekti

Şimdi hesabıma gelen (sedo'dan) 22avro nun $ olarak Balance:xx$ olarak gözükmesi gerekmez mi ? Ama gözükmüyor. Başka bir işlem daha mı yapmam gerekiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi