İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adklik.mynet.com üye olan var mı

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaslarbelki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz ama mynet adklik adıyla reklam pazarına girdi. buna üye olan arkadas var mı hiç? ben
üye oldum ama 2 hafta sonra test yayını bitecek falan dendi. onaylanan bvar mı acaba... üye olmak isteyenler için adresi http://adklik.mynet.com

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
mail geldi bu sistem şuan deneme aşamasındadır diye. Deneme aşaması bitince üyelikleri inceleyip onaylıyacaklarmış :)

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programcim' Alıntı:
meranlanmayin kesinlikle tutucak bi proje..
bence googleden daha iyi kazandiricak

kesinlikle katılıyorum bence türk reklamverenler mynet e yönelecek ayrıca piyasada yeni olduğu için webmasterlara google dan daha iyi verecek bence....

P

PHP Warner

Misafir
Webmaster'lara iyi oranlar versin de gerisi boş bence, piyasada biraz rekabet olması gerekiyor, sonuçta webmaster kazanacak :)

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google reklamları olan siteler kabul edilmeyecek sanırım değil mi ?

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
Google reklamları olan siteler kabul edilmeyecek sanırım değil mi ?
buyük ihtimalle kabul edilmeyecek google bu tür reklamlara izin vermiyor zaten. mynet te googledan geri kalmaz

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Arkadaşlar Google dan fazla TR de kazandiran varmi Allah aşkına hep diyoruz google şöyle google böyle hemenalsat in ne oldugu ortada gittigidiyor.com 50 tıka verdigini google bazen 1 tik da veriyor. bence Mynet de aynısını yapacak click başı rakam düşük olacaktir.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer mynet click başı az verirse en azından diğerlerinden az verirse kendine webmaster bulamaz. çok verirse de reklamveren bulamaz orta noktayı ayarlar başta kendi kazancını düşük tutar bence .....

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana böyle bir mail attılar.Kabul edildim demek oluyor galiba ama kodu siteye ekledim daha çıkmadı.Biraz zor bir paneli var daha dogrusu yeterli bilgi yok.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

Merhaba Mynet Adpartner'e Hoşgeldiniz!

Mynet Adpartner'e üye olduğunuz için teşekkür ederiz.

Lütfen tüm bilgilerinizi üyelik formunuza ekleyip eklemediğinizi
kontrol ediniz.

Bu sistemden yararlanmak, için sitenize ait reklam gösterim
kurallarını ve reklam banner
modellerinizi belirlemeniz gerekmektedir.

Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra Mynet Adklik reklamları
sitenizde yayınlanmaya başlayacaktır.

Mynet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Adklik Müşteri Hizmetleri
Mynet A.Ş.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benı telefon yolu ıle aradılar mynetten sitem onaylandıgını soyledıler benden bılgıler ıstedıler genc bır bayan tarafından bende tatılde oldugumu soyledım bana ıstedıklerını maıl atmalarını soyledım yarın bılgılerımı gonderecegım sanırım 1-2 gune kkadar baslarım bılgınıze

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bugün banada telefon açtılar bilgileri verdim mynet i bir açtım şifreyi unutmuşum.. iletişimden mail atıp fırça kaydım :D

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jamalgs' Alıntı:
Şu an sadece iletişime koydum.Bi bakarsanız sorunu çözebilirmisiniz acaba? Yani neden olabilir sadece kırmızı çıkıyor..

haftabasi.ugurs.com/iletisim.html

reklam çıkmıyor sayfada bulunan kelimelerle alakalı reklam bulamiyor aynı şekilde özel kelimene görede bulamiyor bence kaldır gitsin bende sitemde denedim 1-2 gün ama beş kuruş kazanamadım boşuna myneti zengin etmeyin bence

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Birde fatura kesme olayı var fatura kesmezseniz vergi dairesinden bir belge alıp ödeme yapmanız lazımmış :s

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5