İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense başlarken yapılacaklar

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
az önce adsense başvurunuz onaylandı diye bir mail aldım.. 15 gün falan oldu başvuru yapalı..

hesap etkinleştirmek için https://www.google.com/adsense?hl=tr

link verilmiş ama hatalı giremiyorum.. mailde vermiş olduğu 3 url de hatalı!

başlarken yapılması gerekenler nelerdir?

Lütfen unutmayın ki, sitenizde şunlardan biri varsa kazançlarınızı en
yüksek seviyede tutamayabilirsiniz:
*robots.txt

bu dosyayı silmeli miyim?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
google çöktü mü?

This is the placeholder for domain google.com. If you see this page after uploading site content you probably have not replaced the index.html file.

This page has been automatically generated by Plesk.

galiba benim yüzümden!! ;)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
https://www.google.com/adsense/ bu adresten giriş yapabilirsin. e-mail adresin ve şifreni giriceksin. sonra başlicaksın. zaten tüm ayarlar orda. ve karşına gelebilicek sorunlar hep google adsense konusu altında konuşulmuş şeyler. vergi bilgisi ve genel ayarlar filan. robots.txt içinde neler olduğuna bağlı. bende bitane vardı içinde yok yoktu sildim gitti :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar şu adsense in çalışan adresini biriniz verin de işlemlerimi yapabileyim...

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense sayfasının çalışmama gibi ihtimali yok. internete girdiğin makinenin ayarlarını vs kontrol et. google diğer firmalar gibi değil, hata vermeyecek kadar düzenli çalışıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi