İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesabının hangi sitelerde kullanıldıgını bulmak

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir adsense hesabının hangi sitelerde kullanıldığını öğrenmek istiyorum.
Pub vs biliyorum nasıl bulaibiliriz bu hesabın hangi sitelerde kullanıldığını ?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu arada yaşım profilimde yazıyor, hitabını ona göre seçebilirsin :)

İstediğin tarzda birşey bulamadım o şu site dikkatimi çekti;

http://www.adsense-checker.com/

Burada yer alan araç ile pub-id nizi saklayabiliyorsunuz. Kişi baksa bile bulamaz. Bundan sonrası için kullanılabilir.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Usta yaşın benden büyük ama ben yaşa abi demiyorum zaten insanların yaptıklarına göre abi sıfatını takarım.Neyse olayın burası önemli değil :)
Yalnız abicim sen beni yalnış anlamışsın galiba ben pub saklamak istemiyorum :S
Bir adamın pub kodunu biliyorum.Bu adam bu pub kodu ile başka hangi sitelerde reklam yayınlıyor onu bulmam lazım.

Adamın A sitesindeki pub kodunu biliyorum. A sitesinin adresinide biliyorum.
Ama aynı adamın B sitesini bilmiyorum.İşte bu adamın B sitesini C sitesini nasıl bulucaz.Bu pub kodu ilemi yoksa başka birşey ilemi onu çözemedim :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Hangi sitelerde kullanıldığını görmenin tek yolu var. Adsense panelinden reklamlarımı sadece şu sitelerde göster gibi bir ayar var. Onu yaptıktan 24 saat sonra orada senden habersiz hangi sitelerde reklamın çıkıyor görürsün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi