İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesabınız olmadan adsense yayıncısı olabilirsiniz

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Size güzel bir teklif sunmak istiyorum. Legal yüksek hitli siteleriniz var ama adsense başvurularınız olumsuz geçiyor. İşte size benden süper teklif:

Sitenizde benim adsense hesabımın kodlarını belirli bir komisyon karşılığı yayınlayacaksınız.

Siteleriniz tamamen legal içerikli olmak zorunda. Forum kabul etmiyorum. Teknoloji içerikli olursa daha hoş olur ama onun dışındakileride kabul ediyorum.

Sistem şöyle işleyecek: Siz bana pm ile site bilgilerinizi göndereceksiniz. Ben eğer siteyi uygun bulursam sizinle msnde veya farklı bir platformda konuşucam. Size adsense hesabımdan özel kanallarla yeni kodlar oluşturup vericem ve sizde sitenizde benim reklamlarımı yayınlayacaksınız.

Komisyonlar:

Eğer siteniz Türkçe içerikliyse en az 5k hiti olması gerekiyor. Türkçe içerikli sitenize kazancın %50sini vericem.
Eğer siteniz İngilizce içerikliyse en az 1k hiti olması gerekiyor. İngilizce içerikli sitenize kazancın %60ını vericem.
Eğer Türkçe içerikli 10k ve üzeri hitli siteniz varsa ve/veya İngilizce içerikli 2k ve üzeri hitiniz varsa size özel komisyonu artırabilirim.

Yayınladığınız reklamlar kanallar ile takip edilecek ve her sabah 11:00-12:00 arası reklam kazancının raporu size e-posta ile gönderilecek.

Ödeme nasıl yapılacak: Size yapılacak ödemenin işleyişi adsensenin ödeme işleyişiyle aynı. Yani Ocak ayında ben sitemden 150 dolar kazanmışım siz sitenizden 200 dolar kazandırmışsınız. Şubat ayı sonunda 350 dolar ödeme alıcam demektir. Sizin kazandırdığınız 200 doların %50si olan 100 doları (150 TL) bana ödeme geldiği anda sizin banka hesabınıza göndericem.

Hitli legal sitem var ama adsense kabul etmiyor diyen herkesi bekliyorum. Sorularınızı pm ile veya konu altından sorabilirsiniz. İstediğiniz kadar siteyle katılabilirsiniz..

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Moralini bozmak istemem ama büyük ihtimal adsense'den banlanırsın bu işlemin sonunda.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Kurallara uymayan bir durum yokki. Neden banlanayım.

X

Xman

Misafir
Çok basit kodları verdiğin kişi sitesinde hileli yerleşim veya hileli tıklama yoluna giderse senin hesabın banlanır......

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Her önüne gelene vereceğimi söylemedim zaten. Adsensenin işleyişini ve kurallarını bilmeyene zaten vermem. Başvuruları değerlendirip ona göre karar vericem. Başvuruları bekliyorum.

X

Xman

Misafir
Yinede risk çok yüksek, sen güvenir verirsin kodu verdiğin kişinin düşmanı vardır girer gıcıklığına sabote eder vs. vs.

Bırak başkasına kullandırmayı, adsense kullandığın kendi sitelerini bile hiçbir platformda deklare etmemelisin bence.

Kolay gelsin ;)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence'de problem çıkaracak bir durum olur ,+ olarak bu kadar kar payına kimsenin evet diyeceğini sanmıyorum.ama belki çıkar uzun süredir kabul edilmeyen birisi.

Webarsiv

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%50 biraz fazla değil mi ? Kayserilisin sen galiba :p

Ben yazacaktım benden önce davranmışsın..:)

Adsense almak bu kadar zor olmasa gerek!!..5K+ legal sitesi olan veya İngilizce 1K legal sitesi olan kişinin başvurusu her halukarda kabul edilir..Kabul edilmezse zaten o sitede reklam yayını bir süre sonra durdurulur..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bana göre sorun olmaz. Adsense hesabı alamk o kadar basit değil millet kan ağlıyor. %50 5k site için. Eğer çok hitin varsa gel ona göre oran vereyim. 100k hitim var de gel sana %80 kar vereyim. Site hitinize göre oranları artırabilirim.

Frmkanka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Riske girme derim 3 kazanayım derken 50'lik hesaptan olabilirsin.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yok öyle sıradan adsense bilinci olmayanla zaten kullanmam.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Merak etmeyin ben kafamda sistemi oturttum. Bana gereken sadece kabul edecek kişiler.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlı olsun şimdiden. ama bencede belirttiğin kalitedeki siteleri google kabul eder. benim hiti olmayan bir sitem bir kaç saat içinde onaylandı. onaylanma sebebine gelince özel bir script yazmıştım online oyun. tasarım harika olduğu için kaliteli siteyi hiti olmasa da anında kabul ediyorlar

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adsense bilinci olan neden bu burjuva sistemini kabul etsin ki?
Adsense kullanmayı bilen zaten banlanmaz ve kendi hesabı vardır.
Cin olmadan adam çarpmaya çalışmanın en güzel konusu burada işlenmiş.

Belkide yoktur kesin olacak diye bişey yok. Zaten hesabı olmayana sesleniyorum. Adam çarpmak gibi bir niyetim yok beni tanıyan nasıl birisi olduğumu bilir ama çok güzel adam döverim.

r10'da hakettiği cevapları aldı. ;)

Asıl ben onlara hakettikleri cevabı verdim. Laf salatası yapıyolar anca.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Gökhan bundan biraz zor iş çıkar sana ben bir teklif yapıyım. Sözlük yazıyorum siteye konu ekleme editör yönetimi yazı yazma vs. gidi konuları sana bırakayım ben sadece scripti geliştireyim kazandığımızın %25 ini sana vereyim ne dersin ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Gökhan bundan biraz zor iş çıkar sana ben bir teklif yapıyım. Sözlük yazıyorum siteye konu ekleme editör yönetimi yazı yazma vs. gidi konuları sana bırakayım ben sadece scripti geliştireyim kazandığımızın %25 ini sana vereyim ne dersin ?

Buna ayıracak zamanım yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5